+31 Vastgoed
In Amsterdam en de omgeving staat +31 Vastgoed voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en transparante communicatie helpen wij u bij het vinden van de juiste woning of het realiseren van uw vastgoeddoelen. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte benadering, waarbij uw wensen centraal staan. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhu...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan Tooropstraat 581
1061AE Amsterdam
€ 580.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Haarlemmerweg
1014BL Amsterdam
€ 1.650 p/m
€ 50/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 33 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Nico Koomanskade 98
3072LM Rotterdam
€ 695.000 k.k.
€ 7.240/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Oeverpad
1068PL Amsterdam
€ 2.375 p/m
€ 28/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Professor J.H. Gunningstraat 81
1068MS Amsterdam
€ 689.000 k.k.
€ 6.439/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Molenstraat 26
1502TH Zaandam
€ 299.000 k.k.
€ 3.691/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Poldermolenweg 185
10Na een en ander met Robèrt hebben doorgenomen, ben ik snel akkoord gegaan om met +31 Vastgoed in zee te gaan en het pand te koop aan te bieden. Daarna verliep alles keurig en vlot! Wanneer ik nog vragen had, werd dit direct opgenomen en beantwoord. Hiermee is dan ook de verkoop snel tot stand gekomen. Totaal geen spijt van mijj beslissing.
-
Midscheeps 79
9Goede adviezen, realistisch, meedenkend, vriendelijk, geruststellend, behulpzaam. Heel erg bedankt!!
-
De Catoenboom 13
9service verliep prima en woning precies op tijd weer verhuurd. Makelaar is goed op de hoogte van de markt en heeft prima connecties in de expat wereld waardoor verhuur snel verloopt.
-
Tussen Meer 22 1
10Great experience. A team of true professionals who guided me through every step of purchasing an apartment. Everything was clear, transparent, and efficient.
-
Gooise Kant 22
10Vakbekwame makelaars en super deskundig. Professioneel en niet zo gejaagd als de eerste makelaar die voor goedkoper wilde verkopen. Plus +31 heeft rekening gehouden met mijn wensen. En de woning hebben ze in 3 dagen verkocht! Dus dat is geweldig! Super blij dat ik voor hen heb gekozen!
-
Dennis S
10Snelle reactie van 31+ Vastgoed. Uitstekende huurders en service.
-
Xenia
2Het slechtste makelaarskantoor ooit! Ik heb er zelfs nachtmerries van! Altijd te laat, super onprofessioneel, we wachten al twee maanden op de aanbetaling, wat een regelrechte contractbreuk is, en ze nemen de telefoon niet op. Blijf hier ver vandaan als je geen stress, slapeloze nachten en geld wilt verliezen. Absoluut niet aan te raden.