Le Noble Makelaardij | VerhuurPro Almelo
Le Noble Makelaardij | VerhuurPro Almelo staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Almelo en de omgeving. Wij helpen u met vertrouwen en deskundigheid bij het kopen, verkopen of huren van woningen, met aandacht voor uw individuele wensen en doelen. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur, met specialisatie in beleggen, bijzonder beheer en nieuwbouw. Onze ervaring in deze gebieden, gecombineerd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Laan van Kortrijk 93
7607PT Almelo
€ 165.000 k.k.
€ 3.667/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Auskamplanden 219 2
7542AV Enschede
€ 115.000 k.k.
€ 4.792/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 24 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- —
-
- Beschikbaar
Reutumbrink 32 2
7544XM Enschede
€ 109.500 k.k.
€ 5.214/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 21 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hagenborgh 255
7607JV Almelo
€ 279.500 k.k.
€ 3.106/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bruglaan 66
7611BX Aadorp
€ 750.000 k.k.
€ 6.303/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 1655 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Deldensestraat 37
7601RX Almelo
€ 345.000 k.k.
€ 3.286/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (67)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
67 reviews totaal
67 reviews op Google
-
Jaime A
10Heel aardig personeel
-
Rajendra Mishra
10Marc is een vriendelijk en behulpzaam persoon die zijn uiterste best doet om voor zijn klanten te zorgen.
-
Nicky Fernandez
2Waardeloos kakballenbedrijf. Een bezichtiging inplannen is onmogelijk. Meerdere keren gebeld en ze beloven je terug te bellen maar dat doen ze niet. Contact via mail is ook kansloos. Ze willen je blijkbaar geen huis verkopen en het is wel duidelijk dat ze aan vriendjespolitiek doen.
-
anneke perik
2Slechte service. Bespaar u zelf de tijd en zoek een huis via een andere makelaar
-
Michal Iwanski
2Helaas beantwoorden ze niet veel vragen. ze bieden woningen te huur aan, maar geen contact!
-
tommy wal
10Wat fijne ervaring heb ik gehad bij Verhuurpro! Vanwege mij prive omstandigheden had ik geen woning en Verhuurpro heeft mij super snel geholpen dat ik dak boven mij hoofd kreeg. Naar 10maanden kreeg ik te horen dat ik mij appartement moet verlaten wand de verhuurder zet de appartement in de verkoop ook daar bij heeft Verhuurpro mij gekalmeerd en gezegt maak je niet druk wij regelen wel iets voor je🙏 gelukkig is alles goed gekomen dankjewel 😉 top service
-
Ferdy Hoekstra
10 -
Tim Schagen
2Vragen bemiddelingskosten wat illegaal is. Geen zaken mee doen.
-
Simon Otte
2Ik heb onterecht een deel van mijn borg niet terug gekregen en ik moest bemiddelingskosten betalen terwijl ze voor de verhuurder werken.