Emil NVM Makelaars || Den Haag Voorburg Zoetermeer
"Hét makelaarsteam voor het beste resultaat"
Emil Makelaars staat al 25 jaar voorbij als betrouwbare partner in de woningmarkt van Den Haag, Voorburg en Zoetermeer. Of je nu op zoek bent naar een nieuw huis of je huidige woning wilt verkopen, wij staan altijd voor je klaar met persoonlijke aandacht en doordachte adviezen. Onze ervaring, lokaal inzicht en sterke netwerken zorgen voor een soepele afhandeling van elke transactie. Met drie betrokken professionals aan het hoofd, die de...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Trompstraat 61
2266KJ Leidschendam
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 254 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schapenlaan 68
2512HV Den Haag
€ 299.000 k.k.
€ 5.339/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
van Naeltwijckstraat 27
2274NV Voorburg
€ 350.000 k.k.
€ 4.375/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Brielsemeer 45
2729PS Zoetermeer
€ 699.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 194 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
van Alphenstraat 13
2274NA Voorburg
€ 325.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Van Leeuwenhoekstraat 151
2516GV Den Haag
€ 369.000 k.k.
€ 4.341/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (152)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
152 reviews totaal
Funda
89 reviews op Funda
63 reviews op Google
-
Brielsemeer 11
8Betrokken, bereikbaar en transparant. Ook als het misschien niet iets is wat je wilt horen; je krijgt gewoon een eerlijk advies. In ons geval bewees hij daarbij ook zijn gelijk. Onze makelaar was altijd bereikbaar. Qua courtage is er sprake van een heel marktconform tarief. Heel prettig samenwerken.
-
mahmut bicer
10Hele eerlijke mensen en zijn altijd bereikbaar en we zijn heel erg blij dat wij Emil makelaars hebben gekozen, als we nog een keer een makelaar nodig hebben word het zeker weer Emil makelaars ook zeker een aanrader!!
-
Nikolaos Zeray
10U was zeer behulpzaam tijdens het verkoopproces en we kwamen snel tot een overeenkomst. Hartelijk dank, ik zal u zeker aanbevelen aan toekomstige klanten. Bedankt
-
eric Noordermeer
10Betrokken, bekwaam, sociaal en eerlijk. Absoluut aan te raden
-
Jeanne Van der graaf
10Net zoals de vorige keer hebben Emil en zijn team ons ook nu weer professioneel ondersteund bij de verkoop van ons huis. Bemiddeling door Emil is absoluut aan te raden !!
-
Vlierboomstraat 469
9Contact met makelaar ging super goed. Vriendelijk deskundig en snelle service. Ik kan de makelaar zeker aanraden.
-
WJ
10Wij zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Emil bij zowel de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze huidige woning. Hij werkt met veel enthousiasme en passie, beschikt over veel kennis en schakelt samen met zijn collega's snel wanneer dat nodig is. Daarnaast is hij prettig in het contact en denkt hij echt met je mee. Wij bevelen Emil Makelaars dan ook van harte aan aan iedereen die op zoek is naar een betrokken en deskundige makelaar. Willem-Jan