Okay, let's tackle this query. The user wants a revised office description for a real estate agency that builds trust and highlights their strengths. They provided specific context, so I need to focus on that. First, the structure: three paragraphs. The first should position the office in its region and make a promise. The second is about services, work method, expertise, certifications, languages. Third is a call to action. Looking at...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van der Waalsstraat 40
2984EP Ridderkerk
€ 799.000 k.k.
€ 4.932/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 430 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Leeuwenhoekstraat 64
2984EG Ridderkerk
€ 650.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Drierivierenlaan 34
2983GW Ridderkerk
€ 600.000 k.k.
€ 4.724/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bothastraat 4
2987BH Ridderkerk
€ 375.000 k.k.
€ 4.518/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 151 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Fazant 64
2986CK Ridderkerk
€ 469.000 k.k.
€ 3.876/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Leeuwenhoekstraat 101
2984EH Ridderkerk
€ 499.000 k.k.
€ 4.455/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (104)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
104 reviews totaal
Funda
64 reviews op Funda
40 reviews op Google
-
Liesbeth Bonder
10Deskundig team, snelle verkoop (2 weken). Bij vragen of onduidelijkheden krijg je zeer snelle en deskundige reactie
-
Elma Leenheer
10Hele fijne ervaring met zowel koop als verkoop van het huis. We zijn heel tevreden over de snelle communicatie en goede adviezen. Top makelaar!
-
Ruud Bakker
10Fijne makelaar! Goed deskundig team, betrouwbaar, snel en een goed resultaat!!
-
Martijn van Wijk
10We hebben een fantastische samenwerking met Edith...Ga vooral zo door
-
Burgemeester Crezéestraat 18
10Het contact verliep erg prettig, efficiënt, en effectief bij zowel de aankoop als verkoop van de nieuwe en oude woning. Edith den Hoedt heeft veel kennis van de plaatselijke markt, wat zeker heeft bijgedragen aan de snelle verkoop. Voor ons heeft Edith den Hoedt deze transacties tot een succes gemaakt, waarbij haar professionele aanpak naar voren kwam en ze is vanuit onze ervaring zeker aan te bevelen.
-
Van Leeuwenhoekstraat 131
9Heel goed. Dank voor de persoonlijk geboden hulp en ondersteuning door ons thuis te bezoeken voor het in orde maken van de documenten.
-
Middenmolendijk 197
10Edith den Hoedt is en hele fijne en deskundige makelaar. Het contact verloopt heel prettig, er is voortdurend overleg en afstemming vanaf het begin van het verkoopproces tot aan de verkoop.
-
Leeghwaterstraat 10
10Edith den Hoedt heeft een goed team, waar het fijn samenwerken mee is. Bij vragen wordt er snel en adequaat gereageerd.