Wij zijn een makelaarskantoor dat zich onderscheidt door innovatie, transparantie en een sterke klantgerichte aanpak. Met regelmaat zijn wij voorlooper in de markt, zowel op het gebied van technologie als communicatie. Wij gebruiken moderne tools om woningen optimaal te presenteren, zoals 360 graden fotografie en interactieve plattegronden. Onze objecten zijn makkelijk te vinden op Funda en wij hebben een actieve aanwezigheid op sociale...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Maerlantpark 46
2902BT Capelle aan den IJssel
€ 750.000 k.k.
€ 5.396/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 417 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ir Lelystraat 11
2912CG Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 425.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van Maerlantpark 46
2902BT Capelle aan den IJssel
€ 750.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 417 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Korfoepad 9
3059XD Rotterdam
€ 459.000 k.k.
€ 4.989/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Colorado 121
2911JA Nieuwerkerk aan den IJssel
€ 615.000 k.k.
€ 4.843/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Ossip Zadkinestraat 2
3059VL Rotterdam
€ 995.000 k.k.
€ 4.975/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 297 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (209)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
209 reviews totaal
Funda
105 reviews op Funda
104 reviews op Google
-
Vecht 101
10Proces professioneel en zeer vakkundig begeleid vandaar de tienen . Complimenten ook zeker aan Kirsten
-
Rhodoshof 14
10Bedankt Esmille (en de rest van het team) voor de fijne begeleiding bij de verkoop van onze woning. Altijd vriendelijk, goed bereikbaar en duidelijke communicatie!
-
Marius Richtersstraat 14
8Het contact met de makelaar was goed en de afgesproken acties werden goed en snel opgepakt. De foto’s van het huis zijn gewoon op verzoek gewoon een keer aangepast zonder enig probleem. De hulp bij de onderhandelingen waren ook goed en zeer wenselijk. Ik ben tevreden.
-
Jannetje Merbiskade 6
9Na een prettig gesprek is ons huis getaxeerd, alles is heel snel gegaan, en allemaal in goed overleg en met korte lijntjes, het huis goed en snel verkocht
-
Jeroen
10Vlotte en professionele afhandeling van de taxatie. Super bedankt!
-
Jasper van Strien
10Erg prettige en soepele ervaring met Rody & team om onze woning te verkopen. Van het eerste oriënterende gesprek, tot de documentatie rondom de woning (foto's, tekst), de compact geplande bezichtigingen en de efficiënte afwikkeling van het koopcontract: top! Aanrader voor iedereen die op zoek is naar een betrokken en no-nonsense makelaar!
-
Thomas Vergroesen
10Ik heb Rody een taxatie van mijn woning laten doen en had het rapport de volgende dag al. Prettige communicatie en erg snel.