van Oord Makelaars
"Alle tijd voor jou!"
We weten hoe het voelt om voor een nieuwe woning te kiezen. Het is een belangrijke stap, en het kan lastig zijn om alle details goed te begrijpen. Daarom staan we voor je klaar, zodat je geen twijfel hoeft te voelen. Onze ervaring en kennis helpen je vertrouwd te maken met het proces, zodat je rustig kunt beslissen. In IJsselstein zijn we al ruim 17 jaar actief, en we begrijpen dat het kopen of verkopen van een huis niet iedere maand ge...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 6
3401CN IJsselstein
€ 875.000 k.k.
€ 4.464/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Achtersloot 108
3401NZ IJsselstein
€ 1.450.000 k.k.
€ 7.552/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 760 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kloosterhof 20
3401CZ IJsselstein
€ 595.000 k.k.
€ 5.409/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Eiteren 24
3401PT IJsselstein
€ 425.000 k.k.
€ 5.380/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Meerkoetweide 34
3403AL IJsselstein
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Rhodosdreef 240
3562TH Utrecht
€ 285.000 k.k.
€ 5.937/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 48 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (66)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
66 reviews totaal
Funda
51 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Rhodosdreef 240
10Fantastisch geholpen. Duidelijk. Professioneel. Sensitief in hun aanpak bij onzekerheden. Heel blij.
-
Thorbeckesingel 30
9Super, deskundig snel en meedenkend. Kortom de juiste makelaar voor snelle verkoop van de woning. Communicatie is super via de app
-
Mandenmaker 14
9Communicatie met makelaardij van Oord is prima verlopen. komt afspraken na en houdt ons op de hoogte van de stand van zaken. Kortom wij zijn tevreden met het behaalde resultaat en de snelheid waarmee alles is geregeld.
-
Amarilpad 9
10Van A tot Z top geregeld en werden tijdens het proces ontzettend goed op de hoogte gehouden. Zeker een aanrader!
-
Bangkoksingel 86
10Ik ben enorm tevreden over Van Oord makelaardij. Johan is vriendelijk, legt het verkoopproces goed uit en denkt met je mee. Wat ik zo fijn vond is dat ik tijdens het verkoopproces goed op de hoogte werd gehouden. Dit ging via een whatsapp groep. Na elke bezichtiging kreeg ik een update. Dit was heel fijn. Zeker een makelaar om aan te raden!
-
Kribbemonde 75
8Wij ervaren Makelaarskantoor van Oord als vriendelijk en deskundig, zowel de makelaars als de administratie.
-
Guldenroede 1
9Aardige, meedenkende mensen. Goede begeleiding in het proces. Continu updates en reminders voor afspraken. Kundig team.
-
Ramlehweg 32 A
10Heel plezierig contact en professionele begeleiding. Heel ervaren en deskundig tijdens dit hele proces. Echte aanrader!