In Linschoten staat Van Zandwijk Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor zorgvuldige begeleiding bij elke transactie. Uw wensen en behoeften staan centraal, zodat u met vertrouwen kunt kiezen voor de juiste woning of investering. Het team van Van Zandwijk Makelaardij kent de lokale markt goed en werkt met een transparante, klantgerichte benadering. Door middel van...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Molenstraat 13
3417HR Montfoort
€ 529.000 k.k.
€ 5.454/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Het Jaagpad 75
3461HA Linschoten
€ 409.000 k.k.
€ 3.752/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Laan van Rapijnen 15
3461GH Linschoten
€ 439.000 k.k.
€ 3.351/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Roelof de Roverlaan 24
3417BB Montfoort
€ 460.000 k.k.
€ 4.646/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Johannes Postplantsoen 7
3417ES Montfoort
€ 465.000 k.k.
€ 4.043/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Plantsoen 7 23
3441EL Woerden
€ 435.000 k.k.
€ 6.796/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (8)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
8 reviews totaal
8 reviews op Google
-
Wim Vendrig
10 -
Mitch Gun
10Vakkundige hulp en plezierig contact!
-
John Alberts-Overdijk
4 -
Gerwin van der Vaart
10 -
Dorien vanJ
10Vriendelijke makelaar met verstand van zaken.
-
Kamil D
10 -
Doris Groenewoud
10 -
Martin K
10Marian is een makelaar die open en eerlijk is over zowel de voordelen alsook de nadelen van de woning . Gebreken wijst ze aan, twijfelpunten/punten die bouwkundig bekend staan als kritisch benoemt ze en als je vragen stelt probeert ze er niet omheen te draaien. Na het tekenen van het voorlopig koopcontract was het contact erg prettig: in overleg konden we nog een keer in het huis kijken voor verbouwplannen. Oftewel open, eerlijk en meedenkend: als koper was het erg prettig om met Marian zaken te doen, iets waar je als verkoper alleen maar profijt van kan hebben.