Knol Makelaardij
"Knol Makelaardij... want het gaat om jouw (t)huis"
Een huis is meer dan alleen muren en een dak. Het is de plek waar je dagelijks leeft, werkt en geniet van het kleine en grote in het leven. Het is waar herinneringen worden gemaakt en idealen vormgegeven. Omdat het om jouw thuis gaat, is zorgvuldigheid van groot belang bij de koop of verkoop van je woning. Het is een rationele keuze, maar ook vol gevoel. Wanneer is het juiste moment om te verhuizen? Is dit de plek waar je gelukkig wordt...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Vinckenberghweg 3
8084AX 't Harde
€ 475.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Grote Gracht 59
8051VJ Hattem
€ 473.000 k.k.
€ 4.927/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beemdweg 15
8084GA 't Harde
€ 445.000 k.k.
€ 4.009/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 190 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder optie
Tarweakker 19
8091NZ Wezep
€ 519.500 k.k.
€ 3.583/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
van Meerveltweg 4
8051JX Hattem
€ 629.000 k.k.
€ 4.802/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 280 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Speelbrinkweg 14
8084CH 't Harde
€ 399.500 k.k.
€ 4.591/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 1
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
41 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
van Meerveltweg 4
10Wij hebben Jan-Willem als een zeer kundige en prettige makelaar ervaren. De begeleiding voorafgaand aan de verkoop, tijdens de bezichtigingen en het uiteindelijke verkoop proces zelf was erg goed. Snelle reactie bij eventuele vragen. Wij bevelen Knol Makelaardij van harte aan!
-
Helma Ruitenberg
-
j souman
10Snel en correct geholpen, korte lijntjes.
-
Klaas van Dieren
10Wij hadden met spoed een nieuwe taxatie nodig op onze woning door omstandigheden. Knol makelaardij heeft ons uit de brand geholpen en op dezelfde dag als de taxatie hebben wij het rapport al ontvangen. Ik kan ze van harte aanbevelen.
-
Munnikenweg 21
9Erg snel en gemakkelijk, de makelaar is vriendelijk en klantgericht. Helpt je overal aan herinneren waardoor je vrijwel niets kunt vergeten. Bij een vraag heb je snel antwoord, erg fijn!
-
Zudendorpweg 13
10Betrouwbare en eerlijke makelaar met aandacht voor koper en verkoper, korte lijntjes en houd je goed op de hoogte van ontwikkelingen.
-
Kraaijenbergstraat 7
10Jan-Willem is een hele prettige makelaar. Hij weet wat belangrijk is voor de verkoop van de woning, doet goede voorbereiding en is menselijk betrokken. Hij reageert snel op vragen, biedt goede tips en geruststelling, geeft vlotte updates, heeft humor en beseft hoe belangrijk dit proces is voor de verkoper en koper. Voor ons was dit de eerste keer dat we een huis gingen verkopen en we zijn zeer tevreden! Mochten we ooit nog een huis verkopen in deze regio, dan zouden we hem zeker…