Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV
"Geen opstartkosten en no cure no pay!"
Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV in Venlo staat sinds 1976 voor betrouwbaar en deskundig advies op het gebied van vastgoed. Onze medewerkers zijn gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfsruimtes in Venlo en de omgeving. Met een sterke lokale marktkennis en persoonlijke benadering zorgen wij voor een geruststellende ervaring tijdens de hele transactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Antoniusplein 11 F
5943AH Lomm
€ 725.000 k.k.
€ 4.531/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 812 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Roobeekweg 4
5944EZ Arcen
€ 995.000 k.k.
€ 2.303/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 432 m²
- Perceeloppervlakte
- 3600 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Plaggenhouwer 13
5971LB Grubbenvorst
€ 400.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Nassaustraat 6
5911BV Venlo
€ 650.000 k.k.
€ 3.009/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 216 m²
- Perceeloppervlakte
- 153 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Hoveniersstraat 4
5991MN Baarlo
€ 895.000 k.k.
€ 3.825/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 234 m²
- Perceeloppervlakte
- 2120 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Prinsenhofstraat 5
5911BL Venlo
€ 795.000 k.k.
€ 3.614/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 220 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
Reviews (55)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
55 reviews totaal
Funda
13 reviews op Funda
42 reviews op Google
-
Laaghuissingel 139
10Makelaarskantoor Paul Schreinemachers was altijd bereikbaar voor vragen, dacht mee en gaf advies op maat. Altijd vriendelijk contact gehad met Paul en de medewerkers.
-
Zonneveld 58
7Het contact verliep in het algemeen goed. De makelaar deed de rondleidingen. Na de rondleiding kregen we een update.
-
Jade 10
9Makelaarskantoor Paul Schreinemachers is een fijne partij om mee te werken, communicatie gaat goed en
-
Kelly Van der putten
10Wij zijn erg tevreden over de adviserende rol van deze makelaar. We kregen helder, eerlijk en goed onderbouwd advies gedurende het traject. Hierdoor konden wij met vertrouwen beslissingen nemen. Professioneel, betrokken en prettig in de communicatie.
-
Linsey Smeets
10Vanaf het eerste contact voelde het professioneel en vertrouwd. Er werd goed geluisterd naar mijn wensen en ik kreeg duidelijk en eerlijk advies gedurende het hele proces.
-
Laaghuissingel 3 A
9Paul is heel prettig en duidelijk in de communicatie en komt zijn afspraken na. Hij is deskundig door zijn jarenlange ervaring als makelaar. Ons huis was snel verkocht !
-
Albert Cuypstraat 166
9Prima verlopen. Goed advies en begeleiding. Snel resultaat. Makelaar Paul Schreinemachers B.V. is een kantoor dat in Venlo al jaren bezig is met veel ervaring in de regio.
-
Rachel Schreinemachers
10 -
Ferdinand Bolstraat 8 B