van der Helm & Co. Makelaars
"Aan- of verkoop? Wij maken voor u de beste deal!"
Van der Helm & Co. Makelaars staat al sinds 1956 voor betrouwbare en gedegen makelaarsdienstverlening in Hilversum. Wij zijn actief op de woningmarkt van het Gooi, de Vechtstreek en het Eemland met passie, kennis en enthousiasme. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijf of nieuwbouwproject, wij staan voor u klaar met expertise en persoonlijke aandacht. Wij bieden een volledige dienstverlening, van aankoop tot verkoop, taxatie en (v...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hazenstraat 30
1216AX Hilversum
€ 500.000 k.k.
€ 4.630/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 119 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vaartweg 190 26
1217SZ Hilversum
€ 275.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Neuweg 401
1215JB Hilversum
€ 745.000 k.k.
€ 5.866/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 272 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zuidermeent 50
1218GX Hilversum
€ 575.000 k.k.
€ 4.021/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 51 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Soestdijkerstraatweg 82 13
1213XG Hilversum
€ 550.000 k.k.
€ 4.783/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Langestraat 49 C
1211GT Hilversum
€ 250.000 k.k.
€ 5.814/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Multatulilaan 19
10Marc van der Helm heeft mij niet alleen zeer goed begeleid bij de verkoop van mijn huis maar ook jaren geleden toen ik op zoek was naar een huis. Prettig in de omgang en makkelijk benaderbaar! Pro actief en zeer aan te bevelen.
-
Beethovenlaan 34
10Marc heeft ons goed geadviseerd met de verkoop van het huis van onze moeder, door emoties denk je iets minder zakelijk maar hij heeft ons op het juiste moment het juiste advies gegeven! Het team achter de schermen bij van der Helm zijn ook top! Dank allemaal!
-
Merelstraat 78
10De makelaar heeft ons goed geholpen. Hij is goed bereikbaar. Lekker direct, zegt wat hij denkt. Wat er eventueel nog verbeterd zou kunnen worden om de verkoop te bespoedigen. En heel belangrijk, hij reageert snel als je bijvoorbeeld vragen hebt. Volgende keer zullen wij hem zeker weer vragen voor aan- of verkoop.
-
Admiraal de Ruyterlaan 30
9Zeer nette begeleiding en professioneel. Mark en team hebben precies gedaan wat je van een makelaar verlangd en dit is erg prettig qua ontzorgen.
-
Utrechtseweg 89 A
10Marc heeft ons uitstekend begeleid bij zowel de aankoop als de verkoop van onze woning. Tijdens het hele proces wist hij ons steeds op het juiste moment te voorzien van duidelijke en deskundige begeleiding. Hij doet net dat stapje extra dat echt het verschil maakt. Ben je in Hilversum op zoek naar een ervaren en betrokken aan- of verkoopmakelaar, dan kan ik Marc van harte aanbevelen.