Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis
"Hauzer & Partners Als je kiest voor resultaat!"
Hauzer & Partners staat voor betrouwbare en persoonlijke ondersteuning in de makelaardij, financiële zaken en advies. In Noord- en Midden Limburg zijn wij actief in zowel de particuliere als zakelijke onroerend goed markt. Onze klantgerichte aanpak en focus op kwaliteit zorgen voor een betrouwbare partner bij de aankoop, verkoop of beheer van onroerend goed. Ons hypotheken team zorgt voor een maatwerkfinanciering die past bij uw situati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Laaghuissingel 121
5913EN Venlo
€ 250.000 k.k.
€ 3.086/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Gulikstraat 228
5913CZ Venlo
€ 319.000 k.k.
€ 4.197/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Keizershof 25
5801MP Venray
€ 375.000 k.k.
€ 2.907/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Alberdingk Thijmstraat 28
5921BC Venlo
€ 449.000 k.k.
€ 2.738/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 283 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Maasschriksel 193
5911GZ Venlo
€ 549.000 k.k.
€ 6.100/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Pastoor Vranckenlaan 48
5953CR Reuver
€ 598.000 k.k.
€ 3.960/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 583 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (80)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
80 reviews totaal
Funda
42 reviews op Funda
38 reviews op Google
-
Bosweg 4
10Het contact met de makelaar was erg goed. Hele persoonlijke benadering. Alles werd volgens afspraak afgehandeld. Al met al waren we heel tevreden en kunnen wij ze aan iedereen aanraden.
-
Molenstraat 31
10Zeer goede voorbereiding en erg prettig in de communicatie. Alles vlot en efficiënt afgerond. Wow een toelichting geven van 100 letters is erg lang. 😀
-
Lambert Van Mil
10 -
Heierkerkweg 11
10Het verliep helemaal prima met name de complimenten aan Bas van der Zanden. Hij heeft ons deskundig, vaktechnisch maar ook persoonlijk heel goed geholpen bij de verkoop.
-
Havenkade 43
9Verwachtingen/deskundigheid/begeleiding conform aan meerdere ervaringen. Communicatie altijd goed op orde,
-
Heermoesstraat 11
9Erg goed geholpen bij Hauzer & Partners door Frank Blok! Hij dacht met ons mee en gaf eerlijk advies. Alles werd makkelijk, snel en zonder problemen geregeld. De contacten en communicatie waren erg goed. Snelle reactie opvragen, mede door deze korte lijnen. Een aanrader!
-
Annie Romeinstraat 16
9Goeie begeleiding goed contact met de makelaar zorgvuldig met bezichtiging prettig contact met Bas v d Zanden
-
Schillerstraat 79
10Heel fijn contact, snel, duidelijk! Bij vragen zeer snel antwoord en goed bereikbaar. Makelaar is ook heel erg aardig en begripvol.
-
Dokter Aletta Jacobsstraat 41
10alles verliep soepel en duidelijk , en waar nodig ondersteuning , zeer makkelijk te bereiken en duidelijke uitleg op vragen