Burgland Makelaars
"GEWOON EEN GOEDE MAKELAAR!"
Burgland Makelaars is een onafhankelijk makelaarskantoor gevestigd in het centrum van Veenendaal. Wij leggen de nadruk op persoonlijkheid, kwaliteit en transparantie in alles wat we doen. Onze medewerkers combineren marktkennis met juridische en bouwtechnische expertise om u te ondersteunen bij elke stap van de weg. Onze dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, verhuur, aanhuur en taxaties. Wij staan voor u klaar met betrouw...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wilhelmina Druckerstraat 4
3903WH Veenendaal
€ 425.000 k.k.
€ 3.935/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 107 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Frederik van de Paltshof 4
3911LB Rhenen
€ 524.500 k.k.
€ 4.299/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Rembrandtlaan 25
3904ZK Veenendaal
€ 495.000 k.k.
€ 2.765/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dalkruid 1
3903EV Veenendaal
€ 850.000 k.k.
€ 5.705/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Dagpauwooglaan 88
3905KB Veenendaal
€ 359.500 k.k.
€ 4.993/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nieuwe Stationsstraat 11 12
6711AG Ede
€ 269.500 k.k.
€ 4.991/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (76)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
76 reviews totaal
Funda
40 reviews op Funda
36 reviews op Google
-
Zuiderkruis 234
10Super fijne makelaar, heldere communicatie en komt afspraken altijd na. Kent de markt goed is pro-actief en weet hoe je een klant door het proces heen moet loodsen. Schept realistiche verwachtingen.
-
Gertjan van 't Klooster
-
Zuiderkruis 98
10Wessel was enorm waardevol bij de verkoop van ons huis. Goed / professioneel contact en gemakkelijk in de omgang!
-
Stationsstraat 22
9Burgland makelaars heeft goede inzicht Betrouwbaar makelaar Vriendelijke en fijne communicatie Zeker aanbevelen
-
Schrijverspark 169 03
10Een hele fijne makelaar met de juiste kennis en vriendelijk in de omgang. Goed bereikbaar en goede informatie voorziening.
-
Kerkewijk 128 A
10Het contact verliep heel plezierig voor ons. De makelaar was alert en attent. We hebben de samenwerking als heel prettig ervaren.
-
Torenvalk 24
10Ongedwongen behandeling en altijd meedenken zonder zichzelf op te dringen. Het was voor ons de eerste keer dat we ons huis verkochten en dan is het best wel prettig dat er alle tijd wordt genomen voor advies.
-
Anker 1
10na eerste kennismaking is de verkoop van ons huis erg goed verlopen , bezichtigingen werden na elkaar ingepland en na de bezichtigingen volgde direct een terug koppeling naar ons. Communicatie is prima verlopen.