Heuvel Makelaars
"Dé no-nonsense makelaar die ontzorgt van A tot Z."
Heuvel Makelaars is een makelaarskantoor uit Oss dat zich sinds 1997 toont als betrouwbare partner in de woningmarkt. Met een combinatie van ervaring en moderne werkwijze ondersteunen wij je bij het kopen, verkopen of beheren van een woning. Onze nadruk ligt op eerlijkheid, snelheid en nauwkeurigheid, zodat je altijd weet waar je staat. In Brabant staat de deur altijd open, en wij zijn daar een betrouwbare insteek. Wij zijn echte Braban...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Engwijkpad 44
5397BG Lith
€ 845.000 k.k.
€ 4.268/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 1654 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 4
5397EH Lith
€ 385.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Oude Wei 15
5345KE Oss
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 140 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Montgomerystraat 13
5346TJ Oss
€ 389.000 k.k.
€ 4.138/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Caspar Boshartstraat 32
5367AD Macharen
€ 485.000 k.k.
€ 3.277/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 148 m²
- Perceeloppervlakte
- 329 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Moleneind 14
5397AM Lith
€ 799.500 k.k.
€ 3.998/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 200 m²
- Perceeloppervlakte
- 459 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
Funda
47 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Ruusbroecgaarde 107
10Heel fijn makelaarskantoor met korte lijnen tussen makelaar en klant we hadden veel vragen en werden altijd netjes en geduldig te woord gestaan tijdens de aankoop van onze nieuwe woning maar ook tijdens de verkoop van onze oude woning ik zou iedereen in Oss en omgeving Heuvel makelaardij 100% aanbevelen
-
Hertewissel 101
9We zijn prima voorgelicht over het hoe en waarom onze woning met de gestelde verkoopwaarde werd aangeboden. De waardebepaling van de woning zelf wordt professioneel gedaan en goed onderbouwd. Er is steeds een goed contact. Je kan de verkoop volgen via een app en bij alle documentatie. Ook telefonisch werden we goed op de hoogte gehouden en ze zijn zelf goed bereikbaar.
-
Teunisbloem 4
9Heel vriendelijk, fijne samenwerking, duidelijke antwoorden op vragen, houden je goed op de hoogte over het verloop van de verkoop, zeer aan te bevelen.
-
Dorpstraat 31
8Wij zijn blij dat onze woning is verkocht, Heuvel makelaars heeft deskundige begeleiding geboden in dit proces en geluisterd naar onze wensen.
-
De Bongerd 26
10Fijn (laagdrempelig) contact gehad met alle betrokkene bij van den Heuvel, zowel bij de aankoop van onze nieuwe woning als de verkoop van onze oude woning! Zeer betrokken en denken goed mee in mogelijkheden.
-
Jacobus Poelsstraat 22
10Heel goed. Vanaf de eerste ontmoeting goed te woord gestaan. Goed ontvangen en een goede uitleg . Zeker aan te bevelen.