Boonen Makelaardij
"Uw persoonlijke NVM makelaar van Venlo e.o."
Boonen Makelaardij is actief in Venlo en Venray, waardoor wij goed geplaatst zijn op de woningmarkt in noord- en midden Limburg. Wij combineren professionele organisatie met persoonlijke aandacht en open communicatie. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich goed op uw gemak voelt tijdens het kopen, verkopen of taxeren van een woning. Ons team staat voor u klaar om het beste resultaat te behalen, of het nu gaat om de aankoop va...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ginkelstraat 92
5911ES Venlo
€ 250.000 k.k.
€ 2.941/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Oude Venloseweg 18 A
5941HE Velden
€ 550.000 k.k.
€ 3.642/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 316 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Frans Coehorststraat 20
5913RC Venlo
€ 435.000 k.k.
€ 3.625/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 20 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Frederik Hendrikstraat 161
5923BM Venlo
€ 365.000 k.k.
€ 2.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Maliebaan 14
5944BL Arcen
€ 600.000 k.k.
€ 3.659/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 164 m²
- Perceeloppervlakte
- 1385 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Hanikerweg 3
5943NA Lomm
€ 625.000 k.k.
€ 4.960/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 4925 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Landweerweg 16
8Snel in de verkoop. Flexibel in beschikbaarheid voor bezichtigingen, dus ook avonden en weekenden, dat geeft veel mogelijkheden voor potentiële kopers om snel een bezichtiging in te plannen.
-
Veldenseweg 36
10Een deskundige makelaar, eerlijk, pro-actief en heeft ons huis goed verkocht. Bij een toekomstige verkoop zouden wij hem zeker weer vragen. Ook verwijs ik graag andere verkopers aan hem door.
-
Felix Timmermansstraat 33
10We zijn blij, tevreden en erg dankbaar. Het team van Boonen Makelaardij (Walter en Linda) heeft een persoonlijke, professionele en zeer proactieve houding. We hebben erg aardige mensen ontmoet die ons uitstekend hebben geholpen bij de verkoop van ons huis. Ik voelde me persoonlijk erg goed verzorgd :)
-
Boekenderstraat 258
10zeer prettige en deskundige begeleiding door makelaar Boonen. En een pluim voor zijn medewerkster die de hele papierwinkel op kantoor afhandelde . We zijn meer dan tevreden over beiden.
-
Lynssenstraat 26
10Deze makelaar is professioneel en deskundig . De communicatie was heel goed en de afspraken werden nagekomen . Er was kennis van de lokale markt en het proces verliep soepel .Al met al een prettige samenwerking. Heel erg bedankt Walter en Linda
-
Schepenenplein 40
10We hebben Boonenmakelaardij leren kennen als een hele fijne en betrouwbare makelaar waar je voor iedere vraag en advies bij Walter en Linda terecht konden en we samen een fijn contact hadden. Walter en Linda bedankt hiervoor . Ger & Truus Hermans