Vesta Vastgoed
Vesta Vastgoed is de verkoopmakelaar van Maastricht, met een sterke focus op betrouwbare en persoonlijke ondersteuning voor klanten in de regio. Wij staan voor u als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en taxatie van uw woning in Maastricht en omstreken. Onze ervaring, deskundigheid en persoonlijke aanpak zorgen voor een soepele en succesvolle transactie. Wij bieden dienstverlening in de vorm van aankoop, verkoop en taxatie. Onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Titanenhof 8
6215EA Maastricht
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nymphenhof 6
6215EW Maastricht
€ 425.000 k.k.
€ 2.972/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Tongerseweg 99
6213GA Maastricht
€ 995.000 k.k.
€ 3.139/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 317 m²
- Perceeloppervlakte
- 806 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
Alfons Ariënsstraat 90
6221SK Maastricht
€ 349.000 k.k.
€ 4.362/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vroenhovenweg 150
6213HD Maastricht
€ 735.000 k.k.
€ 3.168/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 385 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nassaulaan 12 E
6224KB Maastricht
€ 274.500 k.k.
€ 3.812/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (161)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
161 reviews totaal
Funda
51 reviews op Funda
110 reviews op Google
-
Werner King 3
9Je kunt je zaken met een gerust hart aan deze makelaar, Senli, overlaten al heeft zij het wat druk. Dank je wel.
-
Hovenstraat 2 B
10Prettig contact met makelaar. Kundig, communicatief, realistisch en daardoor verliep de verkoop vlot. Al met al een prima ervaring.
-
Planetenhof 60
10warm, zeer klantvriendelijk, vleug humor, doortastend, open, eerlijk, direct, zeer goede markt kennis, gaat uit van sterke punten van woning, vooral persoonlijk contact en heerlijk, zo min mogelijk digitaal, dat hebben wel eens anders mee gemaakt, begeleidt het hele proces tot en met notaris toe, inclusief oplevering, waar kom je dat nog tegen
-
Nymphenhof 4
10Zeer tevreden! Geen opmerkingen. Persoonlijk en fijn contact. Altijd klaar om vragen te beantwoorden. Top begeleiding!
-
Adelbert van Scharnlaan S 5
9Goede begeleiding. Zeer goede opvolging van bezoeken via hun platform. Transparant biedingsproces. Doet extra moeite voor de klant (verkoper).
-
Valkenierstraat 11
9Goed overleg samen met onze makelaar en goed advies wat zij ons heeft aan geraden en zeer vriendelijk contact samen
-
Hultersdreef 30 D
9Super goed contact met Stanley. Houdt zich aan zijn afspraken, is flexibel doet zijn best en is altijd bereikbaar bij vragen. Kortom, hier moet je zijn als zorgeloos wil verkopen.
-
Eendekooistraat 1
8Het blijft een dure aangelegenheid, maar ik heb zelf niks hoeven doen, alles liep perfect, snel en transparant.