TIM Vastgoed is een makelaarskantoor dat sinds 2008 actief is in Maastricht. Het initiatief van Tim Schaap, een gecertificeerde registermakelaar en meestertaxateur met meer dan 20 jaar ervaring in de bouw- en vastgoedsector, is ontstaan uit een passie voor het vak. Samen met zijn vrouw Fynanda en hun zonen Jurjen en Joris, die nu ook actief zijn binnen het bedrijf, leidt hij een team dat zich op de klant gericht toont. De nadruk ligt op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Leliestraat 24 B 01
6211EA Maastricht
€ 345.000 k.k.
€ 6.900/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Heugemerstraat 221 C
6229AP Maastricht
€ 550.000 k.k.
€ 3.179/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 173 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Turennestraat
6221AR Maastricht
€ 2.075 p/m
€ 16/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bellomontedomein 38
6229GL Maastricht
€ 450.000 k.k.
€ 3.689/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Aan het Valderen 1 B
6229BJ Maastricht
€ 275.000 k.k.
€ 3.526/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Savelsbosch 25
6228SB Maastricht
€ 875.000 k.k.
€ 4.888/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 179 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Daemslunet 6 E
10De keuze is op TIM gevallen door het geven van een overtuigend en no nonsense inzicht in de verwachte verkooppositie van het huis. Verdient zeker aanbeveling!
-
Ducks
2Hoogst onserieuze makelaar. Hij was druk bezig met het bespreken van koetjes en kalfjes met de vorige geïnteresseerde, en had geen tijd voor ons, totdat we een half uur later zeiden dat we naar thuis gaan. De foto’s zijn precies zo gemaakt dat je schade en viezigheid niet ziet. Dat zie ik natuurlijk wel tijdens de bezichtiging; dat is hoogst oneerlijk en een verspilling van mijn tijd.
-
Salernolaan 16
9Het contract met Rico verliep vriendelijk, deskundig. Was altijd bereikbaar Huis was snel verkocht
-
Wilhelminasingel 79
9alles prima
-
Keerberg 1
10Tim Vastgoed is deskundig, hebben ruime ervaring in de verkoop van de onroerend goed markt, het contact verloopt goed, denken mee en komen afspraken netjes na. Tim Vastgoed kan ik iedereen aanbevelen.
-
Dalestraat 40
10Top team! Fijne samenwerking, meedenkend en staan open voor suggesties, wat mede heeft geleid tot een snel en goed verkoop resultaat van ons huis.
-
Aureliushof 149 D
7Lokale marktkennis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Deskundigheid 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Service en begeleiding 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Prijs / kwaliteit 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
-
Passementmakersdreef 24
9Ons bedrijf heeft ervaring met makelaars door het hele land, iedere makelaar heeft zo zijn/haar plus en minpunten, maar Rico (en zijn collega's) hebben bijna alleen maar pluspunten! Ondanks dat de verkoop niet zo soepel liep als we hadden gehoopt/verwacht is de communicatie zeer goed gebleven, was de strategie duidelijk en is door uitstekend werk van de makelaar alsnog een zo hoog mogelijke transactieprijs tot stand gekomen!