Mullens Makelaars en Taxateurs
Mullens Makelaars en Taxateurs staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Geleen en de omgeving. Met jaren ervaring op het gebied van vastgoed, leggen wij de nadruk op transparantie en klantgerichtheid. Wij helpen u zorgvuldig en professioneel bij het kopen, verkopen of taxeren van uw woning. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een duidelijke en open communicatie, zodat u altijd op de h...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ecrevissestraat 22
6191CK Beek
€ 279.000 k.k.
€ 3.444/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 394 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Maanstraat 16 A
6446XE Brunssum
€ 200.000 k.k.
€ 2.105/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Foniëlsweg 9
6151EH Munstergeleen
€ 240.000 k.k.
€ 2.400/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 201 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Henri Hermanslaan 336
6162GN Geleen
€ 189.000 k.k.
€ 2.032/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Tulpenlaan 43
6163EH Geleen
€ 225.000 k.k.
€ 2.500/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Spaubeekerstraat 58
6191HP Beek
€ 325.000 k.k.
€ 2.850/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Daalstraat 5
10Gecompliceerde situatie die door de makelaar goed is opgepakt. Nadat eerst ons huis door een ander kantoor werd aangeboden hebben wij op advies contact opgenomen met Mullens Makelaars hetgeen geleid heeft tot een succesvolle verkoop.
-
de Counelaan 19
10Vanaf het eerste contact met Mullens Makelaars hadden we een goed gevoel. Deskundig, eerlijk en met uitstekende kennis van de lokale markt. De communicatie was helder, afspraken werden nagekomen en de begeleiding was persoonlijk. Dankzij hun professionele aanpak en fijne samenwerking is onze woning snel en soepel verkocht. Wij zijn zeer tevreden en bevelen Mullens Makelaars van harte aan!
-
Nita Soons
2Heel slechte ervaring met deze makelaar. Ik werd op een onbehoorlijke manier afgeblaft dat hij geen bezichtiging wilde plannen met mij omdat ik de bezichtiging wilde doen voor mijn zoon, die een drukke baan heeft en niet in de buurt woont. Ik was verbijsterd..... Nooit meer en zeker niet aan te raden! 21-07-2025 Nav de reactie -1 jaar na datum- van deze makelaar; Ik denk dat uw geheugen u enigszins in de steek laat... We zijn indertijd niet eens aan het maken van een afspraak toegekomen. Toen ik aangaf de bezichtiging te willen doen voor mijn zoon, gaf u al op een niet echt fraaie manier aan dat u geen bezichtiging met mij wilde plannen omdat mijn zoon er zelf niet bij kon zijn. Gelukkig hebben we niet lang daarna een erg mooie woning kunnen bezichtigen bij een makelaar die daar geen enkele moeite mee had. Mijn zoon heeft die woning ongezien gekocht.........