Vandaag Makelaars
"Makelaars van nu"
Vandaag Makelaars staat voor een moderne en persoonlijke aanpak in de makelaarsterrein. Wij combineren innovatieve technieken met een sterke focus op de klant, zodat u altijd het beste resultaat behaalt. Onze werkwijze is gericht op transparantie en betrouwbare adviesgeving. Wij geloven in een samenwerking op ooghoogte, waarin uw wensen centraal staan. Door gebruik te maken van moderne tools en een duidelijke communicatie, zorgen wij vo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Roothaertstraat 45
5751XP Deurne
€ 409.000 k.k.
€ 3.122/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Gender 18
5751XA Deurne
€ 285.000 k.k.
€ 3.562/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Schoolstraat 9
5961EE Horst
€ 500.000 k.k.
€ 1.623/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 308 m²
- Perceeloppervlakte
- 216 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Pastoor Jeukenstraat 8
5966NM America
€ 569.000 k.k.
€ 3.624/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 157 m²
- Perceeloppervlakte
- 550 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Midden Peelweg 5 T 247
5975MZ Sevenum
€ 225.000 k.k.
€ 2.647/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Midden Peelweg 5 T 71
5975MZ Sevenum
€ 225.000 k.k.
€ 2.710/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 458 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (86)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
86 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Zwarte Plakweg 2 c
9Vanaf de eerste kennismaking een goed gevoel bij Vandaag Makelaars. Betrokken, kennis van zijn zaken, fijne begeleiding en hij hield ons steeds op de hoogte van het verloop van de bezichtigingen en uiteindelijk de verkoop. Alles wordt voor jou geregeld. Top Makelaar!
-
Ien de nej erf 4
10Erg goede ervaring met het team van Vandaag Makelaars, zowel als aankoop- en verkoopmakelaar. Met name de korte lijnen, marktkennis, marketing en begeleiding maken het verschil.
-
Wilgeroosje 9
10Zeer prettig contact met Antonie! Daarnaast zeer behulpzaam en adviserend. Kennis van de locale markt
-
Op de Kamp 33
9Mooie foto's. Geeft een goede indruk van het huis. Korte lijntjes met Luuk. Geeft na de bezichtigingen gelijk feedback. Ons huis is binnen 3 weken voor een zeer goede prijs verkocht.
-
Bosven 100
10Wij kennen de makelaar persoonlijk. Heel fijn contact gehad en duidelijke afspraken. Ik was zelf wat onzeker voor de verkoop en had veel vragen maar deze werden netjes beantwoord en ik werd ook echt gerustgesteld. Uiteindelijk met een fantastisch resultaat!
-
Roel Hendrickx
10Wat ze zeggen komen ze na! Antonie heeft ons goed geholpen. Zou hem altijd aanraden
-
De Pelslap 26
10Na een telefoontje naar vandaag makelaars voor een waardebepaling, ging het snel. We hadden bij ons thuis een prettig gesprek over hun werkwijze. Nadat we met meerdere makelaars contact hadden gehad kozen we voor vandaag makelaars. Fijn contact, staan je altijd te woord en geven nuttige tips. Goed bereikbaar. Zeker aan te raden.