Schonenburg Makelaars
"Uw NVM makelaar voor Paterswolde en omgeving"
Schonenburg Makelaars is een NVM-makelaar in Paterswolde en omgeving die zich op kleinschalig, onafhankelijk en persoonlijk werken laat voorstaan. Wij zijn er om u te begeleiden bij elke stap, van aankoop tot verkoop, taxatie of bouwkundig advies. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u altijd op de hoogte bent en goed begeleid wordt door deskundig advies. Bij ons staat de klant centraal, of het nu gaat om een kleine vraag of een c...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hornstukken 42
9761JP Eelde
€ 375.000 k.k.
€ 3.713/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Hoofdweg 97 a
9761EC Eelde
€ 425.000 k.k.
€ 3.972/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Dievelings 24
9761BE Eelde
€ 315.000 k.k.
€ 2.142/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 147 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
A. Jacobsstraat 121
9728MG Groningen
€ 650.000 k.k.
€ 4.276/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 152 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
De Fledders 40
9481GA Vries
€ 575.000 k.k.
€ 3.402/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 169 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Kanaaldijk 24
9493TE De Punt
€ 525.000 k.k.
€ 3.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 750 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Struiklaan 7
10Een vriendelijke makelaar die zijn vak goed verstaat. Communicatief sterk en correct. Geef direct terugkoppeling en adviseert in de vervolgstap(pen). Gericht op resultaat in de ruimste zin van het woord.
-
Tonkensven 52
10Snelle reactie goed bereikbaar Hij denkt met je mee Hij heeft het mogelijk gemaakt om onzewoning te kopen in samenwerking met onze hypotheek adviseur
-
De Runde 17
10Als klant wil je graag deze vriendelijke en deskundige Makelaar die tijdens het aan-/verkooptraject altijd voor je klaar staat. Hij biedt je een goede service met zijn deskundigheid waarbij hij gebruik maakt van zijn uitstekende marktkennis. De prijs/kwaliteit verhouding is meer dan goed, kortom het is een makelaar die een ieder wil.
-
Kooistukken 11
9Goed bedrijf! Ondanks de zomervakantie liep alles vlot en zijn we zowel met aankoop als verkoop naar tevredenheid geholpen! Heren bedankt!
-
Rolderdingspillaan 28
10Zeer goed geholpen door Henk Assen bij de aankoop van de woning Goede begeleiding en beoordeling van de woning vooraf zodat een passend bod kon worden uitgebracht Ook de follow up en bewaking van deadlines was goed
-
Overstoep 30
10Zeer professioneel, rustig en bekwaam met de wensen van klant goed in het vizier. Dat alles geeft in een hectische periode rust. Fantastische Makelaar.
-
Pronkridder 28
10Henk is deskundig, reageert snel en helpt je enorm. Ik heb goede tips gekregen, en tijdens de onderhandeling wist hij het adequaat voor elkaar te krijgen. Het