Bödeker Udema Makelaardij
"persoonlijk, doeltreffend en actief!"
Bödeker Udema Makelaardij staat al meer dan honderd jaar voor betrouwbaarheid in Winschoten en de omgeving. Onze expertise ligt in de verkoop, verhuur en aankoop van onroerend goed, zowel voor woningen als zakelijke doeleinden. Daarnaast bieden wij gevalideerde taxaties aan, waarbij we zorgvuldig en nauwkeurig werken om de juiste waardering te garanderen. Met een sterke focus op persoonlijkheid en doeltreffendheid, streven we ernaar om...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 227
9686PC Beerta
€ 497.500 k.k.
€ 1.803/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 276 m²
- Perceeloppervlakte
- 2005 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Blijhamsterstraat 50
9671AX Winschoten
€ 595.000 k.k.
€ 3.940/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 515 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Feiko Clockstraat 88
9665BE Oude Pekela
€ 175.000 k.k.
€ 2.397/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 561 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Klinkerweg 14
9684AE Finsterwolde
€ 275.000 k.k.
€ 2.115/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoofdweg 236
9681AM Midwolda
€ 339.000 k.k.
€ 3.809/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 520 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nicolaas Beetsstraat 6
9673GC Winschoten
€ 175.000 k.k.
€ 2.333/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Veenweg 14
9Contact met makelaar was uitstekend. Na elke bezichtiging werden we op de hoogte gehouden. Wij als verkopers werden van elke stap op de hoogte gebracht. Dit hebben wij als zeer prettig ervaren. Komt afspraken na.
-
Klinkerstraat 91
8Huis verkocht voor mijn zus daarom moest er buiten het huis verkopen meerdere zaken geregeld worden en de makelaar heeft mij daarbij goed geholpen
-
Johanna Prak
2Deze makelaar is niet te vertrouwen wat kunnen ze ver gaan om mensen te besodemieteren!Heel laag. Tip Voor mensen ga naar makelaar Van Der Veen
-
Handelskade 31
10Kundige makelaar, fijn in het contact en houdt je goed en tijdig op de hoogte van alle ontwikkelingen rondom de verkoop van je woning.
-
Ommelanderwijk 79
10Hele kundige makelaar Met veel inzicht Ben heel tevreden over hem En niks was teveel Ook goed communiceren Naar mij toe
-
Kastanjelaan 99
10Jos is een deskundige en toegankelijke makelaar. De klant wordt goed meegenomen in het verkoopproces. Dik tevreden!
-
Watersnip 24
8We hebben de samenwerking met onze makelaar als zeer prettig ervaren. De communicatie was duidelijk en vlot, en er werd goed meegedacht met onze wensen. We kregen gedurende het traject, eerlijk advies. De aanpak was professioneel, wat veel vertrouwen gaf. Kortom, een fijne makelaar die wij zeker zouden aanbevelen.
-
Brinkweg 9
9Uitstekende begeleiding en accuraat. Alle afspaken op tijd en een goede omschrijving van het perceel. Nodigde uit voor toekomstige kopers het perceel te bekijken. De verkoop was binnen 14 dagen afgerond.