Korse Makelaars
"Makelaardij voor Regio 076"
Korse Makelaars staat voor persoonlijk advies en professionele begeleiding bij de koop of verkoop van uw woning in de regio 076. Met een klein en warm team zorgen we ervoor dat u altijd dezelfde persoon ontmoet, die uw vragen beantwoordt en u stap voor stap ondersteunt. Onze kennis van de lokale markt zorgt ervoor dat we u gericht adviseren, of het nu gaat om de verkoop van uw huidige woning of de aankoop van een nieuw huis. Onze vestig...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kleine Heistraat 16 K490
4884ME Wernhout
€ 550.000 k.k.
€ 3.235/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 427 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Dwarsdijk 22
4823EK Breda
€ 395.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- 165 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Topaasstraat 173
4817HA Breda
€ 499.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vijfhagen 357
4812XT Breda
€ 315.000 k.k.
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Egelantier 18
4881HG Zundert
€ 725.000 k.k.
€ 3.571/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 798 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hof van den Houte 92
4873BJ Etten-Leur
€ 385.000 k.k.
€ 4.583/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (206)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
206 reviews totaal
Funda
56 reviews op Funda
150 reviews op Google
-
Jocelijn Keijser
10Ik ben ontzettend blij met de begeleiding van Korse Makelaars bij de verkoop van mijn woning in Breda. Vanaf het eerste gesprek had ik meteen een goed gevoel. Yoeri Korse nam echt de tijd voor mij, luisterde naar mijn verhaal en wensen. En gaf eerlijk en duidelijk advies over de verkoopstrategie. Tijdens het hele proces werd ik continu goed op de hoogte gehouden. Ik kon altijd terecht met vragen en kreeg snel en duidelijk antwoord. Dat gaf mij veel rust en vertrouwen. Wat ik vooral heb gewaardeerd, is de persoonlijke betrokkenheid en het meedenken. Het voelde niet als “zomaar een klant”, maar echt alsof Yoeri het beste resultaat voor mij wilde behalen. Dankzij zijn inzet en deskundigheid is de verkoop soepel en succesvol verlopen, en kijk ik met een heel goed gevoel terug op het hele traject. Ik zou Korse Makelaars dan ook zonder twijfel aanraden aan iedereen die een betrouwbare, betrokken en professionele makelaar in Breda zoekt!
-
Ria Goossens
10Wij zijn heel tevreden over de samenwerking met Korse Makelaars en met name over Frank Sweegers. Hij was ook onze aankoop makelaar. Vragen onzerzijds werden adequaat opgelost en ook bij de verkoop van ons huis werd er duidelijk en eerlijk gecommuniceerd na elke bezichtiging.
-
Nassaustraat 9
10Voor de tweede keer werk ik nu met Yoeri voor de verkoop van mijn woning. De eerste verkoop was top geregeld en dat was het deze keer wederom. Met rust, kennis en kunde, vooral geen gladde salespraatjes en praktisch advies en meedenken heeft hij mijn woning in een gestroomlijnd proces verkocht👌