Duijnisveld NVM Makelaardij
"Actief in de regio Westland en Den Haag."
Duijnisveld NVM Makelaardij is een jong en fris kantoor met ruim 20 jaar ervaring in de makelaardij. Wij specialiseren ons in verkoop, aankoop en taxatie van woningen binnen de regio Westland, waaronder Poeldijk, Honselersdijk, Monster, Naaldwijk en ’s-Gravenzande, evenals Den Haag en de omgeving. Onze klanten krijgen altijd een vaste contactpersoon, die actief en gedreven is om het beste resultaat te behalen. Wij zijn actief op sociale...
Actueel woningaanbod
-
- Aangekocht
Laan van Meerdervoort 1608
2555CR Den Haag
€ 375.000 k.k.
€ 3.787/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Marijkestraat 3
2291TK Wateringen
€ 450.000 k.k.
€ 5.172/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Sint Jozefstraat 11
2685DX Poeldijk
€ 645.000 k.k.
€ 5.078/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Vreeburghlaan 5 ap6
2691AA 's-Gravenzande
€ 625.000 k.k.
€ 5.733/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
De Brink 66
2553HA Den Haag
€ 315.000 k.k.
€ 4.090/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Rozenstraat 1
2565SG Den Haag
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Marijkestraat 3
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen super bij de verkoop van mijn huis. Altijd heel fijn contact, denkt met je mee, komt afspraken na en reageert altijd heel snel. Heel fijn dat ze veel uit handen neemt. Absolute aanrader!
-
Larissa Bijl
10Melissa heeft mij voor de 2e keer geholpen bij de verkoop van mijn huis. Altijd erg fijn contact, denkt met je mee en komt afspraken (snel) na. Aanrader!
-
Aysel Ayyildiz
2De makelaar is onbeleefd. Ik ben met mijn kinderen daar geweest. Zij schreeuwde tegen ons was niet normaal zij heeft ons niet laten bezichtigen . Omdat wij moslims waren daarom heeft ze zo tegen ons gepraat. De adres was marijkstraat 3 wateringen plus de buren heeft gezegd dat die huis heel slecht is omdat je buren heel erg hoort . …………….
-
De Brink 66
10Hele fijne makelaar, duidelijk,reageert snel,Komt afspraken na, huis was snel verkocht. Top makelaar
-
Raamweg 13 A
10Een fantastische makelaar met veel oog voor service en kwaliteit. Maakt echt tijd voor je. Geen vraag is teveel. En gaat voor het optimale resultaat voor jou.
-
Rozenstraat 1
10Het contact met de makelaar loopt zeer soepel. Service en kwaliteit staan hoog in het vaandel. Helpt je met van alles. Communicatief sterk in het contact met kijkers. Een hele fijne makelaar om de opdracht tot verkoop van je huis aan te verstrekken.