Van Wetten Makelaardij
"persoonlijk betrokken, korte lijnen"
Van Wetten Makelaardij en Taxaties is sinds 1930 actief in Helmond, met expertise op het gebied van woning- en bedrijfsmakelaardij, taxaties en verhuur. De familie heeft zich gedurende meer dan 40 jaar gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van eigendommen, met een sterke focus op persoonlijke betrokkenheid en kennis van de regio. Wij combineren professionele adviezen met enthousiasme om u bij te staan in elke stap van het proces. Onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Hopman 10
5735DX Aarle-Rixtel
€ 269.500 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bakelsedijk 112
5703JD Helmond
€ 419.000 k.k.
€ 3.299/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Helmondselaan 37
5702NL Helmond
€ 339.500 k.k.
€ 3.858/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 173 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Eksterstraat 4
5702PS Helmond
€ 329.500 k.k.
€ 4.279/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
van Ommerenstraat 7
5708KD Helmond
€ 419.000 k.k.
€ 4.276/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Frans Joseph van Thielpark 177
5707BZ Helmond
€ 439.000 k.k.
€ 3.920/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
35 reviews op Google
-
Eveline van der Heijden
10Ontzettend fijne samenwerking met Paul. Vakkundig en korte lijntjes. Heel erg fijn!😊 …
-
Het Patronaat 12
8Paul van Wetten is een betrouwbare makelaar, die met je mee denkt. Zijn service en klantvriendelijkheid ,gaven bij ons een goed gevoel om met deze makelaar in zee te gaan. Hij heeft ons met zijn ervaring ,heel goed begeleid . Daarom zouden wij hem aanbevelen.
-
Britt van de
10Erg fijne samenwerking gehad met Paul. Snelle verkoop en duidelijke afspraken. Als cadeautje zelfs een fles wijn gekregen!
-
Biesveldje 10
9Verkoop van de woning was supersnel geregeld dus ik ben uiteraard zeer tevreden. Het traject daaraan voorafgaand is heel prettig verlopen.
-
Vlierdense Bosdijk 15
10Het contact liep heel erg goed. Goede begeleiding gehad. Bij de kijkdagen had hij ook goed de leiding. De onderhandelingen zijn ook goed verlopen.
-
De Vinken 36
9Supper fijne om met Paul te werken. Duidelijk en snel verkoop ! Zekker aan te raden om je huis goed te laten verkopen
-
Meierijstraat 6
10Top makelaar!
-
Hamelijnckhof 28
9Heel fijn om met Paul samen te werken. Naast veel lokale kennis is hij ook bouwkundige waardoor hij totaaladvies kan geven.
-
Hein Dings
10We hebben een heel prettige samenwerking gehad met Van Wetten Makelaardij met de verkoop van ons huis. De verkoop is heel snel geregeld dankzij de bemiddeling van de heer Paul van Wetten.