Van der Ploeg Makelaardij & Advies
In Hoogezand staat Van der Ploeg Makelaardij & Advies voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u bij de verkoop, aankoop of financiering van uw woning. Onze ervaring en lokale kennis zorgen voor een geruststellende partner bij uw woningtransactie. Wij bieden dienstverlening op maat, met een duidelijke werkwijze en transparante communicatie. Ons team is gecertifice...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Beatrixlaan 12
9636BH Zuidbroek
€ 295.000 k.k.
€ 3.278/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 488 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Sluiskade 45 c
9601LA Hoogezand
€ 315.000 k.k.
€ 4.200/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Sint Maartenstraat 15
9714JV Groningen
€ 425.000 k.k.
€ 4.722/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Brinkstraat 20
9581GV Musselkanaal
€ 225.000 k.k.
€ 1.692/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Heveapad 20
9601KX Hoogezand
€ 259.500 k.k.
€ 2.731/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Brink 20
9645NM Veendam
€ 299.500 k.k.
€ 2.051/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 241 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Onderdendamsterweg 34 A
9Hij neemt de tijd voor het project. Neemt je zorgen volledig uit handen en houd je steeds op de hoogte van de voortgang.
-
Provincienlaan 13
10Bert reageert snel, wil tot het uiterste voor je gaan. Wij kenden hem al van de aankoop van ons vorige huis. We wisten gewoon zeker dat we weer voor Bert wilden gaan. Hij is enorm deskundig en kan alle vragen beantwoorden die je hem stelt. Kortom, echt een topmakelaar.
-
Langewijk 46
9Vlot en goed weet van zaken en door pakken als dat nodig is Tevens heel vaak kunnen bellen om te checken hoe het er voor stond
-
Telstar 36
10Bert van der Ploeg is een correcte en nette makelaar. Hij is duidelijk en houdt je als klant goed op de hoogte.
-
Meryem Saruhan
10Bert heeft mij geweldig geholpen bij het kopen van mijn nieuwe huis. Vanaf het eerste moment dat ik contact met hem had, merkte ik zijn enthousiasme en spontaniteit. Hij heeft écht passie voor zijn werk en dat straalt hij in alles uit. Wat ik bijzonder aan Bert vind, is zijn gedrevenheid om je met alles te helpen. Of het nu ging om vragen over de woning of extra advies tijdens het proces, hij stond altijd voor me klaar. Dankzij zijn betrokkenheid en kennis verliep alles soepel en heb ik nu mijn droomhuis gevonden. Zoek je een makelaar die niet alleen professioneel is, maar ook warm en behulpzaam? Dan raad ik Bert absoluut aan!