In Naaldwijk staat VV Real Estate B.V. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij het vinden of verkopen van uw woning. Onze belofte is om transparant, geduldig en professioneel te zijn in ieder stukje van het proces. VV Real Estate B.V. biedt diensten in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is gericht op het vinden van de be...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 h
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 389.500 k.k.
€ 7.213/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 b
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 389.500 k.k.
€ 6.955/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 56 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 t
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 395.000 k.k.
€ 7.315/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 n
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 389.000 k.k.
€ 7.481/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 k
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 335.500 k.k.
€ 7.293/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 158 m
3972LE Driebergen-Rijsenburg
€ 319.500 k.k.
€ 7.988/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 40 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
38 reviews op Google
-
Sefiye Yavuz
10Gisteren een bezichtiging gehad in Schiedam. Na reactie direct gebeld. Omdat ik geen vrij kon krijgen van werk was ik in paniek dat er geen ander moment zou zijn. Dit was ook het geval maar de telefoniste heeft mij hierin goed begeleid! Er mocht iemand anders komen en ik had de kans op facetime te komen. Ook heeft de mevrouw die de bezichtiging deed alles heel goed uitgelegd tot in de details. Helaas was de woning voor mij aan de prijzige kant maar toch heb ik een top ervaring gehad van A tot Z! Mijn complimenten VV real estate!! Groetjes, Sefiye!
-
Raiz Laismohamedkhan
10Hele goede ervaring met VVRE! Communicatie was altijd direct en duidelijk. Klachten en/of storingen werden heel snel behandeld en opgelost.
-
Wim Van Son
10zeer vakkundige en snelle afwikkeling ben zeer goed geinformeerd en alles is soepel en snel verlopen veel dank hiervoor wim van son
-
Julia van Hulst
10De informatie en het contact was altijd snel en duidelijk, en problemen werden altijd goed aangepakt. Vriendelijke medewerkers!
-
Irene Baeta
10 -
Mandy keemink
10Fijne en snelle communicatie. Mails worden snel beantwoord. Vriendelijke makelaars die open staan voor vragen en deze ook snel en goed beantwoorden. Ik raad dit bedrijf zeker aan!
-
Aad
10 -
Tarik Özdemir
10Snelle, duidelijke en vriendelijke communicatie. Dat waardeer ik enorm.
-
Cristiano Giordano