Ridderbos Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Veendam. Wij combineren lokale kennis met moderne strategieën om jou te helpen vinden of verkopen in de regio. Onze belofte is transparantie, professionaliteit en een oplossing die past bij jouw wensen. Wij bieden gedetailleerd advies en ondersteuning op alle stappen van de koop- of verkoopproces. Onze werkwijze is gericht op resultaat en klantvoldoening, me...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kalmoes 8
9521HS Nieuw-Buinen
€ 299.500 k.k.
€ 3.056/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 206 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Reede 65
9642MD Veendam
€ 285.000 k.k.
€ 2.500/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 265 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jipsingboertangerweg 20
9551TR Sellingen
€ 375.000 k.k.
€ 3.906/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 3330 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Renselkade 1004
9672BD Winschoten
€ 149.500 k.k.
€ 2.373/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 63 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Weerdingerkanaal ZZ 97
7831AE Nieuw-Weerdinge
€ 499.000 k.k.
€ 2.803/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 178 m²
- Perceeloppervlakte
- 1600 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Dr. Th. Tjabbesstraat 26
9645PN Veendam
€ 290.000 k.k.
€ 3.020/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (15)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
15 reviews totaal
15 reviews op Google
-
Pia Schmaal
10Een hele fijne makelaar.Abel heeft ons al twee keer zeer goed geholpen bij zowel de aankoop als verkoop van een woning. Hij is eerlijk en realistisch en bijt zich vast in het goed regelen van alles. Waar ons geduld soms op was bracht hij rust en vertrouwen. Top geregeld.
-
Marja Hensens
2 -
Freddie Hensens
10Heeft zeer goed werk geleverd.
-
Martijn Grave
2 -
Salty Nugget
10 -
Dutch Q
10Meneer Ridderbos heeft ons uit een nogal bijzondere situatie geholpen en ons top geholpen ons huis te verkopen en een nieuwe te kopen, tot deze dag weet ik nog altijd bij wie ik moet aanbellen als er financiële zaken geregeld moeten worden. er word goed en snel gereageerd en goed naar je geluisterd.
-
J
10 -
Pascal Ridderbusch
2Slechte service, reageert traag of überhaupt niet op berichten waardoor ik niet op tijd verzekerd ben.
-
Ate De Vries
10Heeft mij super geholpen bij het aanschaf van mn eigen woning. Super service
-
Aniek de Vries
10Abel luistert goed naar de wensen van de klant. Hij houdt vinger aan de pols door regelmatig te checken of alles loopt en ook de klant wordt keurig op de hoogte gehouden van alle ontwikkelingen. Zijn sterkste punt is luisteren en inleven! Hij hoort je, maar luistert ook echt!! Wij hebben het advies en de bemiddeling als erg fijn ervaren.
-
Samira Doddema
8Goede makelaar die ons altijd netjes en goed heeft geholpen!