Bij Comfort Makelaardij staat de klant centraal. Of het nu gaat om de verkoop of aankoop van een woning, we begeleiden je persoonlijk en met veel geduld. Onze moderne communicatie en bereikbaarheid zorgen ervoor dat je altijd weet waar je staat. We nemen je bij de hand en leiden je comfortabel door het hele proces, op jouw tempo. Onze ervaring en kennis van de lokale markt helpen je om de beste keuzes te maken. Of je nu op zoek bent naa...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tuinstraat 119
2921XJ Krimpen aan den IJssel
€ 340.000 k.k.
€ 4.250/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 224 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkdreef 19
2922BG Krimpen aan den IJssel
€ 820.000 k.k.
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 664 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Selma Lagerlöf-erf 192
3315AV Dordrecht
€ 425.000 k.k.
€ 3.602/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Willem de Zwijgerstraat 63 B
3043VC Rotterdam
€ 395.000 k.k.
€ 4.247/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Karekietstraat 1
2802CL Gouda
€ 375.000 k.k.
€ 4.688/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Zonnebloem 47
2925EZ Krimpen aan den IJssel
€ 475.000 k.k.
€ 3.545/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
27 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Dorpsstraat 3
9We vroegen dhr Boender last-minute mee naar een bezichtiging en hij wist ons prima te adviseren waar we op moesten letten. Het contact (via whatsapp en telefonisch) en de onderhandeling over de aankoop verliepen ook heel vlot en goed. We zijn heel blij dat we dhr Boender ingeschakeld hebben en kunnen hem van harte aanbevelen!
-
Ernest Claespad 29
10Prima begeleiding door Bert Boender. Veel ervaring en deskundigheid. Volledig betrokken en betrouwbaar.
-
Steekmast 8
9Bert Boender (en uiteraard zijn team van Comfort Makelaardij) is een prettige, kundige en helder communicerende makelaar. Zeer aan te bevelen!
-
Poldermeesterhof 15
10Comfort makelaardij heeft ons echt ontzorgd bij de verkoop van onze woning. We werden ook goed op de hoogte gehouden van de bezichtigingen. De algehele ervaring met Comfort Makelaardij hebben we als positief ervaren.
-
Jan Luykenstraat 37
9Meneer Boender stond altijd klaar met advies en raad. Heeft voor ons gekeken en een indruk gegeven van de kopers van ons huis, zodat we voor onze buren weer fijne buren hebben. Dat vonden wij belangrijk. Hij regelt de zaken goed, duidelijk en op een rustige manier. Het was een prettige samenwerking.
-
Rondo 52
10Wij zijn via Comfort makelaardij heel goed en deskundig geholpen bij de aankoop van ons nieuwe huis.
-
Jan Steenlaan 17
10We hebben heel fijn contact gehad met Bert. Hij heeft ons geholpen bij het zoeken van een woning en het aankopen van de woning. Bert begreep goed waar we naar op zoek waren en heeft ons hierin goed kunnen adviseren. Het hele proces was erg prettig met Bert.