Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs
Dijkstra Heida Makelaars Taxateurs is een NVM-geregistreerd kantoor dat al meer dan halverwege de eeuw actief is in Drachten en omgeving. Onze nadruk ligt op persoonlijk toewijding en professionele kennis, waarvan we geloven dat dit de basis is voor langdurige succesverwachtingen. In een markt waarin grote en vaak emotionele keuzes gemaakt moeten worden, bieden we begeleiding van deskundigen die uw belangen centraal stellen. Bij ons kun...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Leijen 6
9202VG Drachten
€ 385.000 k.k.
€ 3.208/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Folgeren 24
9207AB Drachten
€ 495.000 k.k.
€ 3.779/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 853 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Stationsweg 86
9201GR Drachten
€ 420.000 k.k.
€ 3.158/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 323 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Zonneweide 19 B
9231BC Surhuisterveen
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Het Diep 42
9201BA Drachten
€ 259.000 k.k.
€ 2.421/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Molenweg 65
9231HR Surhuisterveen
€ 350.000 k.k.
€ 2.869/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 313 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Stal 371
9Dijkstra Heida geeft zeer persoonlijk en kundig contact. Ik zal deze makelaar ten allen tijden aanbevelen.
-
De Kolken 60
9Zeer tevreden met de begeleiding tijdens het hele verkoop, er wordt rustig en duidelijk gecommuniceerd, alles is transparant en helder vooraf.
-
Tijmstraat 33
10Wij hebben een zeer prettige samenwerking met dit makelaarskantoor ervaren. Tijdens het hele verkoopproces zijn wij uitstekend begeleid en volledig ontzorgd. Van taxatie en professionele foto’s tot de verkoop en alle communicatie rondom de bezichtigingen: alles was strak geregeld! Heldere communicatie, korte lijnen en een fijn team om mee samen te werken. Absoluut een aanrader!
-
Foareker 82
10Goed en deskundig advies, geen opdringerige verkoop. Eerlijk en transparant. Vriendelijk personeel! Goed zaken mee te doen!
-
Kraenlânswei 16 a
8Deskundig met verstand van de situatie in de regio. Daarnaast werd snel en duidelijk gecommuniceerd over alle zaken.
-
Paradijske 3 a
8Prima samenwerking met vlotte communicatie. Goede invulling aan van onze wensen. Zeer constructieve handelswijze zodat wij geen zorgen hadden over de afhandeling. Zeer tevreden over de samenwerking.
-
Master de Jongwei 12
9Top geholpen! Met aandacht waar het nodig is en snel waar het kan. Prettig begeleid door deze makelaar.
-
Van Houtenwei 8
9Ik heb de samenwerking als heel plezierig ervaren. Daarnaast was ik heel blij met de deskundigheid en vakmanschap!