Wittewoning Makelaars Uden-Veghel e.o. staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Uden. Wij zijn er voor u, van advies tot overdracht, met een focus op transparantie en klantvriendelijkheid. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is gericht op resultaat, met gebruik van certificaten zoals WFT om kwaliteit en professionaliteit te waarborgen. Neem gerust contact op, wij helpen u g...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kazernestraat 6
5401HE Uden
€ 625.000 k.k.
€ 3.858/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lieve Vrouweveld 3
5476LP Vorstenbosch
€ 599.500 k.k.
€ 4.222/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 266 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Vinkenstraat 42
5348GT Oss
€ 365.000 k.k.
€ 3.650/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Liebregtsplein 19
5476KM Vorstenbosch
€ 495.000 k.k.
€ 3.667/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 287 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Molenwieken 6
5461KG Veghel
€ 525.000 k.k.
€ 2.720/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 193 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder optie
de Quaylaan 42
5361KS Grave
€ 339.500 k.k.
€ 3.815/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Jeroen Manders
10Top begeleiding. Geen log bedrijf maar alles gaat persoonlijk en vlot. Altijd bereikbaar voor vragen.
-
Sharon Badal
10Levi heeft ons goed geholpen bij de verkoop van ons huis, erg tevreden.
-
Henry Timmers
10Buitengewoon tevreden over Levi, doet wat hij beloofd en zaken worden snel en goed geregeld!!
-
Lindelaan 18
8Het contact was prima. Onze vragen beantwoorde hij snel. hield ons op de hoogte van bezichtigingen.
-
Loden Kamer 12
10Wij zijn zeer tevreden met onze makelaar. Hij is jong vlot en goed op de hoogte van de huizen markt. Reageert snel op vragen en beantwoord mail en app direct. Houdt je ook steeds op de hoogte van het proces. Wij geven Levi 5 sterren.
-
Carel van de Laar
10 -
Conny Verstegen
10Fijne en heldere communicatie door Levi. Komt alle gemaakte afspreken na. Erg tevreden over de afwikkeling!
-
Astrid Muurling
10Levi heeft ons gedurende het verkooptraject van onze woning uitstekend begeleid, van begin tot einde. Er werd snel en adequaat gereageerd op vragen en de woning is snel verkocht. Wij zijn heel tevreden.
-
Richel Bergmans
2Grootste oplichter allertijden deze M. Gerritsma! Denkt niet aan zijn klant, maar echter alleen aan zich zelf en zijn knip! Verder gaat hij over lijken, en is ook nog is zeer currupt! Daarbij pleegt hij mede valsheidheid ingeschrifte en identiteitsfraudes door handtekening te laten vervalsen en daarin mee te gaan! Echter denken ze dat ik gek ben, maar gerechtigheid zal er gaan komen!