KamerRaad is uw betrouwbare partner voor woningbemiddeling in Leiden en de omgeving. Sinds 1985 staan we voor u klaar met persoonlijke aandacht en kennis van zaken, zodat u de juiste keuze maakt voor huur, verkoop of aankoop. Wij specialiseren ons in de bemiddeling van diverse woonruimtes, van luxe appartementen voor expats tot kleinere woningen en kamers. Onze ervaring, samen met onze kennis van de regio, zorgt voor een doelgerichte en...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Morsweg 33
2312AB Leiden
€ 349.000 k.k.
€ 7.587/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 46 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Vollersgracht 20 A
2312VL Leiden
€ 435.000 k.k.
€ 7.131/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Morsweg 142 A 2
2332ER Leiden
€ 310.000 k.k.
€ 6.078/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Da Costastraat 12
2321AN Leiden
€ 435.000 k.k.
€ 6.214/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Morsweg 142 A 1
2332ER Leiden
€ 315.000 k.k.
€ 6.057/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Da Costastraat 12 A
2321AN Leiden
€ 349.000 k.k.
€ 6.711/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 52 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
71 reviews op Google
-
Vera Burdick
10Ze zijn betrouwbaar, vriendelijk en makkelijk om mee te werken. Zo werkt het: je moet hun aanbod elke dag checken en reageren zodra je iets ziet wat je bevalt. De huurmarkt in Leiden is krap, dus ik raad je echt aan om dagelijks hun website te bezoeken.
-
Mark Wijsen
10Kameraad vond binnen enkele dagen na het begin van onze zoektocht een kamer voor mijn zoon. Isa is ontzettend behulpzaam en reageert snel op onze vragen en behoeften. Alles aan dit bureau is top! We ontvingen een officieel contract en konden ons binnen enkele dagen bij de gemeente inschrijven.
-
Akiyoshi Kawano
10Isa was fantastisch. Ik bezocht haar makelaarskantoor toen ik op zoek was naar een woning, nadat ik tijdens mijn zoektocht naar een huis gefrustreerd was geraakt door talloze online oplichters. Ze was niet alleen professioneel, maar gaf me ook waardevol advies over lokale winkels waar ik meubels voor een redelijke prijs kon kopen. Bovendien was ze erg benaderbaar. Ik waardeer haar goede werk enorm. Heel erg bedankt.
-
Scot Adams
10Uitstekende, persoonlijke service en zeer behulpzaam bij het vinden van geschikte huisvesting. Een echte aanrader als u op zoek bent naar een woning voor de lange termijn in Leiden.
-
Mariana Azevedo
10Ik heb een uitstekende ervaring gehad met dit bedrijf. Isa heeft me enorm geholpen bij mijn zoektocht naar een nieuw huis. Ze is zeer professioneel en deskundig. De communicatie verliep vlot en het hele proces, van het ontvangen van een reactie en het bezichtigen van het huis tot het ontvangen van de sleutels en de verhuizing, verliep uiterst soepel en gemakkelijk. Nogmaals hartelijk dank voor alle hulp. Ik beveel dit bedrijf absoluut aan.