De Bruin Makelaardij Noordwijk
"Welkom thuis!"
Bij De Bruin Makelaardij staat de klant centraal. Wij zijn een makelaarskantoor met passie voor mensen en huizen, en we doen ons werk graag net even anders dan de rest. Onze kennis van de Duin- en Bollenstreek is diep, en we streven ernaar om iedere dag weer te verrassen met resultaten die boven verwachting liggen. Of het nu gaat om de verkoop van een huis, een taxatie of het vinden van uw nieuwe woonplaats – we zijn er voor u met duide...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 103 A
2211RE Noordwijkerhout
€ 625.000 k.k.
€ 4.596/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dompad 18
2201LN Noordwijk
€ 998.000 k.k.
€ 5.337/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
St. Victorlaan 7
2211RN Noordwijkerhout
€ 965.000 k.k.
€ 5.160/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 187 m²
- Perceeloppervlakte
- 449 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Beeklaan 236
2201BM Noordwijk
€ 485.000 k.k.
€ 6.382/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boekerslootlaan 6
2201BT Noordwijk
€ 985.000 k.k.
€ 5.565/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 240 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hoofdstraat 1 G
2202ES Noordwijk
€ 489.000 k.k.
€ 6.520/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
14 reviews op Google
-
Pickéstraat 23
9Maakt gewoon waar wat hij zegt. Geen mooie praatjes maar straight to the point. Prettig in contact en goed bereikbaar
-
De Horst 11
10Super tevreden met Paul de Bruin. Goede communicatie en begeleiding bij de verkoop van ons huis. Fijn dat hij met je meedenkt…!!
-
Rietkant 12
9Heel goed. Sfeer was open en informatie was duidelijk. Makelaar stond open voor jouw mening. Bereiding door kantoor van deakelaar was prima.
-
's-Gravendamseweg 20
10Perfecte makelaar met snel en goed resultaat. Hij is een goed voorbeeld hoe een makelaar hoort te zijn.
-
Hoogwakersbosstraat 63
8“Contact met de makelaar verliep vlot; zijn secretaresse op kantoor is ook altijd bereikbaar, zelfs in het weekend wat voor mij toen zeer prettig was 👌”.
-
Scholekster 15
8Prima, korte lijnen en snel handelen. een keer vragen en overleggen en dan in opdracht handelen van de verkoper.
-
Strandloper 4
8Het contact met de makelaar was super! Heel behulpzaam, vriendelijk. Stelde mij erg op mijn gemak. Geen stress
-
Scheveningsestraat 39
8Laagdrempelig contact. Duidelijke communicatie. Zowel aankoop huis als verkoop huis geregeld. Bij beide prettig contact ervaren. Ook de afhandeling van documenten was duidelijk
-
Kerkstraat 55 G
10Snel en makkelijk hij voelde mij goed aan waardoor alles van zelf ging geen poespas recht door zee zoals ik het graag heb Wil hem zeker aanbevelen