Kooitje Makelaarsdiensten
"Voel je thuis!"
Bij Kooitje Makelaarsdiensten in Katwijk begrijpen we dat het verkopen of kopen van een woning meer is dan alleen een handelsactie. Wij luisteren naar uw verhaal en helpen u met empathie en ervaring door het proces heen. Of het nu om een blij verrassing of een lastige situatie gaat, wij nemen de tijd om u te begrijpen en het beste voor u te vinden. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij zijn gespecialiseerd in bijz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rijnsburgerweg 84
2341AB Oegstgeest
€ 685.000 k.k.
€ 4.077/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Zonnebloemstraat 42
2223VC Katwijk
€ 499.000 k.k.
€ 3.752/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 188 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Koningin Julianalaan 26
2224EX Katwijk
€ 435.000 k.k.
€ 3.686/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kuyperstraat 86
2221RT Katwijk
€ 449.000 k.k.
€ 5.045/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Duinroosstraat 12
2225RX Katwijk
€ 575.000 k.k.
€ 5.227/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 109 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
E.A. Borgerstraat 15
2225AN Katwijk
€ 824.500 k.k.
€ 4.207/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 120 m²
- Slaapkamers
- 6
Reviews (39)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
39 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
Duinroosstraat 12
9Ronald heeft ons op korte termijn zeer kundig geholpen bij de aankoop van onze nieuwe woning. Hij was goed bereikbaar en duidelijk in zijn communicatie. Wij zouden Kooitje zeker aanbevelen als aankoopmakelaar.
-
Cees Visser Stylist
10 -
Lijtweg 202
8Een fijn contact met de makelaar. Correct en goede uitleg en aanpak. Gewoon een duidelijke makelaar. Heel fijn!
-
Pieter Kuijt
10 -
Groen van Prinstererweg 57
10De makelaar gaf ons het gevoel alsof wij de enige waren die ons huis te koop aanboden. Hij hield ons goed op de hoogte mbt bezichtigingen en voortgang.
-
Bytling 25
10De heer Kooitje krijgt van mij in alle opzichten 10 sterren ! Ontzettend vaak met makelaars te maken gehad maar dit makelaarskantoor denk aan alles. Wederom hebben we de heer Kooitje gevraagd om ons bedrijfspand te taxeren en te verkopen.
-
Castor 37
9Het proces verliep echt volgens plan en gemaakte afspraken kwamen volledig na. Het makelaarskantoor had een prettig team om mee samen te werken.
-
Sushivlogs Yuki Sushi
10Pieter heeft heel goed meegedacht en meer werk verricht dan wat hij verplicht was. Fijne makelaarskantoor en mensen denken erg met je mee.
-
Rijnstraat 106
10Volgende keer weer zonder twijfel. Absoluut goede service met veel meedenkend oplossingen aanrader voor lokale mensen.
-
Piersonstraat 77
10Wij zijn zeer dankbaar en zijn erg positief met de hulp van de makelaar, dankjewel! Wij waarderen het eennorm😃