10+ Makelaars
"Succesvol je woning verkopen"
Bij 10+ Makelaar in 's-Hertogenbosch helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Met meer dan 15 jaar ervaring staan wij voor u klaar met professioneel advies en persoonlijke aanpak. Ons kantoor is gevestigd in het winkelcentrum 'De Rompertpassage', waar u altijd voldoende gratis parkeerplekken vindt. Kom langs voor een vrijblijvend gesprek en ontdek hoe wij u kunnen ondersteunen. Of het nu gaat om de verkoop van uw huidi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Onderwijsboulevard 346
5223DP 's-Hertogenbosch
€ 429.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
van Coehoornplein 44
5223BW 's-Hertogenbosch
€ 315.000 k.k.
€ 5.164/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Frans Molstraat 16
5224JV 's-Hertogenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 4.040/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Roverestraat 1
5251RN Vlijmen
€ 495.000 k.k.
€ 4.057/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Lokeren 71
5235DB 's-Hertogenbosch
€ 450.000 k.k.
€ 4.018/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eindhovenlaan 46
5224VG 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 3.348/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (29)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
29 reviews totaal
Funda
29 reviews op Funda
-
Heuvelstraat 2
9Heel fijn makelaarskantoor, fijne mensen die meedenken en advies geven. Omdat wij niet zo digitaal zijn hebben ze ons ook zeer fijn geholpen met de papierhandel etc. Wij hebben het huis verkocht vanuit een erfenis dus totaal geen idee wat te verwachten maar gelukkig wisten zij goed hoe en wat te doen daarmee. Zeker een aanrader!
-
Negende Reit 25
9De verwachtingen zijn uitgekomen en de makelaar heeft het verkoopproces prima begeleid. Er was niet zo veel persoonlijk contact, maar was ook niet nodig. Als ik de makelaar nodig had, dan verliep het contact snel en correct.
-
Zwollestraat 12
9Snelle communicatie, betrokkenheid en informatie verstrekking. Gemakkelijk contact te krijgen via Whatsapp en goede financiële voorwaarden tav courtage.
-
Neercanne 4
10Zeggen wat ze doen en doen wat ze zeggen. Zeer tevreden over het gehele proces van het begin tot het einde. Altijd tijd voor overleg tussendoor en een snelle terugkoppeling na bezichtigingen.
-
Karel de Vijfdestraat 3
10Open, deskundig en flexibel en prettig in de omgang. Staat direct klaar. Ik zou hem zeker aanbevelen
-
Schout Lieshoutstraat 13
8Goed verkoopprijs berekend, kopers overboden. Snelle contacten, huis zeer snel verkocht voor een goede prijs.
-
Maliskampsestraat 17
10Heel fijn contact met de makelaars gehad. Ze deden wat ze beloofde en wij hebben n hele goede prijs voor ons huis gehad. Goede afhandeling!