V & H Vastgoed
"Uw regionale NVM-makelaar!"
V&H Vastgoed is een erkend makelaarskantoor dat zich specialiseert in woningen, bedrijfshuisvesting, beleggingen, taxaties en het beheer van onroerend goed in Zuid Limburg. Met jaren ervaring en een team van gediplomeerde en gecertificeerde makelaars en vastgoedadviseurs, biedt het kantoor een breed aanbod op zowel de commerciële als woningmarkt. Van koop- en verkooptransacties tot huurzaken, aankoopbegeleiding en taxaties voor banken,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hindestraat 5
6414CT Heerlen
€ 259.000 k.k.
€ 1.977/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Abdissenlaan 18
6374BL Landgraaf
€ 275.000 k.k.
€ 3.618/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Beneluxstraat 26
6372AX Landgraaf
€ 275.000 k.k.
€ 2.778/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Laurastraat 89
6471JJ Eygelshoven
€ 395.000 k.k.
€ 1.326/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 298 m²
- Perceeloppervlakte
- 530 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Heerlenseweg 18
6371HS Landgraaf
€ 349.000 k.k.
€ 678/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 515 m²
- Perceeloppervlakte
- 405 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Beschikbaar
Handelsstraat 32
6135KL Sittard
€ 489.000 k.k.
€ 2.072/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 841 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Pascal Smeets
10DE makelaar van Sittard en omstreken…!!
-
Dorpstraat 99
10vlekkeloos verlopen verkoop, zeer behulpzaam, goede begeleiding en ervaren deskundig team! ook voor waarde bepaling/taxatie snelle correcte service. wij zijn erg tevreden!!
-
Beatrixstraat 6
9Vanaf het allereerste contact zijn wij professioneel benaderd. Alle vragen en opmerkingen werden accuraat en kundig opgepakt. We zijn gedurende het gehele proces op de hoogte gehouden door Joris en Anita. We zijn erg tevreden over de ondersteuning en adviezen.
-
Barbarapad 40
9Goede makelaar communicatie/service en afhandeling is prima. V&H Vastgoed is zeer zeker aan te bevelen Weer een tevreden klant.
-
Paadweg 26
10Geen op of aanmerkingen. Alled goed geregeld, altijd netjes contact gehad. En een goed gevoel erbij is altijd fijn!
-
Tuinstraat 1
10Zeer tevreden over V&H Vastgoed. Alles was goed geregeld, communicatie verliep vlot en ze hebben ons prima geholpen bij de verkoop. Betrouwbaar, snel en professioneel!
-
Vijverweg 109
8Contact prima. Snel bereikbaar bij vragen. Vooral het digitaal ondertekenen vond ik fijn. Verder geen bijzonderheden.
-
Jubileumstraat 1
10Bij de acquisitie een juiste inschatting van de markt(waarde). Mooie presentatie. Voor én na bezichtiging was er telkens uitvoerig contact. Staat z'n mannetje tijdens onderhandelingen. Optimale begeleiding tot en met transport bij de notaris toe. Zeer tevreden! Kortom "een makelaar die zijn vak kent en met veel plezier uitoefent"