ZwinRegio Vastgoedmakelaars staat voor vertrouwen en expertise in de regio die zich uitstrekt van Sluis tot Knokke en Damme. Wij combineren persoonlijke aandacht met een brede kennis van de Zwinregio, waarin we uw wensen centraal stellen en 6/7 bereikbaar zijn voor snelle oplossingen. Onze dienstverlening omvat verkoop, verhuur en taxaties van woon- en bedrijfsvastgoed. Met specialisatie in bedrijfsruimte, recreatie en woningstyling ond...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Markt 18
4525AD Retranchement
€ 545.000 k.k.
€ 5.093/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 366 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St. Annastraat 24
4524JE Sluis
€ 325.000 k.k.
€ 2.955/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Boulevard de Wielingen 51 C 403
4506JL Cadzand
€ 1.150.000 k.k.
€ 12.637/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Haven 21
4527AA Aardenburg
€ 225.000 k.k.
€ 2.885/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 241 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Prins Mauritsstraat 40
4525AK Retranchement
€ 399.000 k.k.
€ 3.874/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 87 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Zuidzandseweg 1
4506HC Cadzand
€ 275.000 k.k.
€ 3.438/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (34)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
34 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Groenevelt 45 A
9Al meerdere keren een woning verkocht en gekocht via deze makelaar. In beide trajecten goede ervaringen. In de aankoop snel tot een prijs en voorwaarden gekomen en zelfs pro actieve hulp na aankoop bij het ontdekken van een “verborgen gebrek”. In de verkooptrajecten. Goede waardebepaling op basis van lokale markt en aanbod, bezichtigingen met voor gekwalificeerde kandidaten en goede adviezen in het tot stand komen van de voorwaarden in ons belang. Door het gehele traject goede …
-
Schorerweg 5
10Zeer goede opvolging vriendelyk mooi kantoor en bellen u op by veranderingen of mail zeker een aanrader
-
Theo van Aalst
6Ongeïnteresseerd
-
Amanda Buijks - Monster
2Ik wordt gebeld en er wordt naar een man ( tom) gevraagd die ik niet ken en dat deze persoon niet mij nummer heeft. Tip controleer altijd het nummer als je de klant terug moet bellen en door het nummer zelf te herhalen naar de persoon zelf en dat scheelt om vreemde te bellen .
-
Léon dF
10 -
Yvan Pieters
10Netjes zaken doen, de markt kennen, een netwerk hebben, de klant ongevraagd op de hoogte houden: hier doet men het nog. Authentiek. Zo verder doen en niets aan wijzigen.
-
John Visser
10 -
Ter Moere 7
9Zwinregio weet waar ze mee bezig zijn. Ze slagen er ook in om moeilijke situaties te tackelen en behouden alle rust en kalmte waar dat nodig is. Ik ben alvast blij met het resultaat van de verkoop van ons huis! Merci!!!