Prismaat Makelaars Beverwijk
Prismaat Makelaars Beverwijk staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Beverwijk. Wij zijn er voor u, van het eerste gesprek tot de overdracht, met een focus op transparantie en klantvriendelijkheid. Wij bieden dienstverlening in verkoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gebaseerd op deskundig advies, open communicatie en een persoonlijke aanpak. Wij zijn geaccrediteerd met VastgoedCert, NWWI en NRVT, wat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Beukelaarsstraat 80 B
3074HG Rotterdam
€ 369.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Markt 26
1941BM Beverwijk
€ 275.000 k.k.
€ 4.508/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Hillen acker 22
1965TC Heemskerk
€ 750.000 k.k.
€ 4.717/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 159 m²
- Perceeloppervlakte
- 306 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Keetgracht 22
1811AL Alkmaar
€ 375.000 k.k.
€ 3.827/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Verlengde Voorstraat 8 R
1949CM Wijk aan Zee
€ 1.289.000 ,-
€ 9.619/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Verlengde Voorstraat 8 K
1949CM Wijk aan Zee
€ 669.000 ,-
€ 7.779/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (23)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
23 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Wim Kanlaan 13
10Peter Kager heeft ons uitstekend geholpen - TOP! Het team van Prismaat in Beverwijk was altijd bereikbaar en op de hoogde van locale ontwikkelingen. Wij zijn zeer tevreden.
-
Bulent Ozturk
10 -
dutch fen de er
2Erg slecht makelaar, heel onvriendelijk. Paar keer gebeld personeel lijkt er niks van te begrijpen zonde dat het in een woning crisis en mensen een huis zoeken zo moet gaan
-
Gele Ring 253
9Wij waren erg blij met onze makelaar. Hij heeft ons goed geholpen en stond altijd klaar als we vragen hadden. Vooral dat het ons eerste huis is wat wij verkocht hebben.
-
Vondellaan 59
10Prismaat heeft ons bij verkoop en aankoop deskundig en persoonlijk geholpen. Betrouwbaar en betrokken, voor ons de beste makelaar in de regio!
-
Mete Gencarslan
2Milos heeft meerdere keren beloofd terug te bellen, niet terug gebeld. Ook het pand waar ik interesse in had heeft 3 maanden geduurd en nog steeds geen antwoord. Primaat, niet echt aan te raden. Wel vriendelijk maar geen actie.
-
Johanna van Woudelaan 58
8Prettig en vriendelijk contact, korte lijntjes. Er wordt meegedacht en er is ruimte voor eigen ideeën en invulling.
-
Dreef 13
10Van A tot Z het zoek, aankoop en bezichtigingen traject doorlopen met Rene van Prismaat Makelaars. Alles naar wens en in goede afstemming, al met al een heel fijne samenwerking met een mooie woning als resultaat!