Makelaar Martijn Willems
"Buitengewoon thuis in Land van Cuijk en omgeving"
Makelaar Martijn Willems is al 25 jaar actief als bestaande bouw makelaar-taxateur in het Land van Cuijk en directe omgeving. Met een team dat enthousiast, professioneel en oplossingsgericht werkt, zorgt hij voor een betrouwbare en gerichte ondersteuning bij de belangrijkste keuzes in uw woningverkeer. Of u nu koopt, verkoopt of een taxatie nodig heeft, hij staat voor u klaar met kennis en ervaring. Bij de verkoop van een woning is het...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Aalsvoorten 2
5443CG Haps
€ 439.000 k.k.
€ 3.885/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Diepvoorde 3116
6605GR Wijchen
€ 419.000 k.k.
€ 3.809/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St. Jacobslaan 558
6533TZ Nijmegen
€ 559.000 k.k.
€ 4.861/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Pijlstaart 2
5361SB Grave
€ 545.000 k.k.
€ 3.733/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 281 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Tulpenboom 32
5432KL Cuijk
€ 799.000 k.k.
€ 4.161/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 508 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Waterkering 25
5432KE Cuijk
€ 2.250.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 351 m²
- Perceeloppervlakte
- 804 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (171)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
171 reviews totaal
Funda
109 reviews op Funda
62 reviews op Google
-
't Flieren 39
8Liep redelijk maar moest soms wel zelf er achteraan maar klant vriendelijk en stond altijd open voor een gesprek
-
I am ok
2Wat een teleurstelling! Martijn kwam enthousiast en betrokken over en hij zou er helemaal voor gaan om onze boerderij te verkopen. Helaas viel het zo tegen dat wij na 6 maanden de verkoopopdracht hebben ingetrokken. Slecht voorbereid verscheen hij bij de bezichtigen die hij in 30 minuten wilde afrafelen en mening malen liet hij ons een bezichtiging afronden omdat hij naar de volgende afspraak moest. Wanneer we Martijn belde heeft hij slechts 1 x de telefoon beantwoord en een Whatsapp bericht werd na een week misschien beantwoord. Het zelfde geld voor email. Ook na het uitte van ons ongenoeg verbeterde er niets ondanks de beterschap die beloofd werd. Ook van potentiële kopers die bij de tweede makelaar onze huis kwamen bezichtigen hoorden wij dat ze géén afspraak konden maken, er werd niet gereageerd op verzoeken en achtergelaten berichten. In een reactie schrijft Willems dat hij zich volledig heeft ingezet wat absoluut niet waar is! Wellicht bij de verkoop van een rond de kerk van Martijn loopt het op rolletjes maar bij ons zeker niet. Gelukkig werd er door de nieuwe makelaar snel een deal gesloten.