Moovs Makelaars & Taxateurs staat voor betrouwbare en doortastende makelaardij in Terneuzen. In de regio Zeeuws-Vlaanderen zijn wij actief met een focus op persoonlijk advies en transparante communicatie. Wij beloven jouw wensen serieus te nemen, of het nu gaat om de verkoop van je woning, een huurcontract voor je bedrijf of een waardebepaling van je eigendom. Wij bieden diensten in verkoop, verhuur, taxaties, aankoop en aanhuur. Onze w...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Churchilllaan 646
4532JB Terneuzen
€ 397.500 k.k.
€ 3.058/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Fahrenheitlaan 572
4532JV Terneuzen
€ 169.000 k.k.
€ 3.449/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Johannes Vermeerstraat 10
4532HE Terneuzen
€ 345.000 k.k.
€ 3.557/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bankertstraat 4
4571BT Axel
€ 385.000 k.k.
€ 3.182/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Julianapark 9
4551DW Sas van Gent
€ 510.000 k.k.
€ 3.188/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 460 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Willem de Zwijgerlaan 23 a
4532BB Terneuzen
€ 275.000 k.k.
€ 2.068/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
52 reviews op Google
-
stefano van hoeve
10Heb je een makelaar en of Taxateur nodig? Ik raad echt Moovs aan!!! Hebben helaas de fout gemaakt om het eerst via Vermeulen te doen dat is helaas geen aanrader 🙂 …
-
Glacisweg 48
10Super begeleid. Wist goed waar ze het over had. Goed werk vooraf verricht, zodat er uiteindelijk een snelle verkoop gerealiseerd is geworden. Echt maar dan ook echt goed werk verricht.
-
Bozena hofman
10Ik ben super goed geholpen door Moovs Makelaars, een aanrader voor iedereen. Fantastische communicatie, makkelijk contact, up-to-date informatie en snelle reacties op al mijn vragen. Ik ben dankbaar voor de professionele, betrouwbare hulp. Heel erg bedankt.
-
Joyce van Alphen
10Zeer goed geholpen door Natasja, mooie foto’s, mooie brochure en hier wordt er echt naar je geluisterd en wordt je niet behandeld als geldkoe die leeg gemolken wordt. Wij hechtte dan ook veel waarde aan de empathie, betrouwbaarheid en kundige verkoop van dit vriendelijke en hard werkende team.
-
Rozemarijn Siben
10Nooit meer een andere makelaar dan Moovs! Helemaal top geholpen! Allemaal even aardig en staan altijd voor je klaar!
-
Bianca Albers
10Heel goed geholpen, snel in reageren en afhandeling. Heel sympathiek en goede beoordeling mogelijkheden en prijs!
-
Frank de Ruijsscher
10Zeer tevreden over deze makelaar. Heel prettig in de omgang.