Struijk & Struijk Makelaardij
"Hier moet je zijn!"
Struijk & Struijk makelaardij staat al bijna 40 jaar bekend op Goeree-Overflakkee en de omgeving. Wij zijn geregistreerd bij de NVM, wat inhoudt dat we standaarden van kwaliteit en betrouwbaarheid nastreven. Onze makelaars zijn gespecialiseerd in het vinden van de juiste overeenkomst tussen koper en verkoper, of het nu gaat om een koop, verkoop of taxatie. Wij nemen uw woning vrijblijvend op en adviseren u over de beste manier om te han...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zonhof 3
3255TN Oude-Tonge
€ 345.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- 121 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Diepenbrockstraat 10
3247EJ Dirksland
€ 650.000 k.k.
€ 6.436/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 415 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Nieuwstraat 39
3243AN Stad aan 't Haringvliet
€ 369.500 k.k.
€ 4.060/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- 221 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kaaidijk 2
3249AJ Herkingen
€ 390.000 k.k.
€ 4.483/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 350 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Achthuizensedijk 106
3256AR Achthuizen
€ 499.500 k.k.
€ 2.510/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 199 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Voorstraat 24
3257BD Ooltgensplaat
€ 425.000 k.k.
€ 4.087/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 144 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
21 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Rijksstraatweg 186 302
10Perfecte service en begeleiding. Ons dossier was niet zo eenvoudig , toch liep alles zeer vlot. Afrekening die we kregen was ook correct in orde! Wij kunnen deze makelaar alleen maar aanraden!
-
Heinhof 0 ong
10Ben blij met de verkoop dankzij Struijk&Struijk! Goed contact met alle medewerkers en ze reageren snel op vragen.
-
Noordstraat 26
10Ben buitengewoon tevreden over het werk wat struijk&struijk gedaan heeft voor ons. Nogmaals bedankt 👌
-
Steigerdijk 11 18
8Contact met de Makelaar verliep goed, heeft ons heel goed geholpen en ter zijde gestaan. En alles correct behandeld
-
Roerdomp 0 ong
10Ben zeer tevreden over de samenwerking met Struijk&Struijk! Goed bereikbaar en denkt mee in oplossingen.
-
Monica Van Brussel
10Wij zijn door Struijk & Struijk erg fijn geholpen met de verkoop van ons huis. Het contact verliep goed en alles is soepel vergaan. Heel tevreden en zeker een aanrader!
-
Molendijk 29
8Contact erg soepel. Vriendelijk personeel. Huis snel verkocht voor een mooie prijs. Kennis van zaken van de huizenmarkt.
-
Culhemiusstraat 0 ong
10Zeer tevreden over de dienstverlening van deze makelaar! Zou hem iedereen aanbevelen om zijn diensten af te nemen
-
Lisstraat 2
10Makelaar E. Reedeker komt over als een deskundige professional die goed kan luisteren naar de wensen en voorwaarden van mij als klant en tegelijk een reëel beel schetst van de markt. Hij heeft ons kundig en persoonlijke betrokken geholpen met de verkoop van ons appartement. Ook was de communicatie met de ondersteunende dienst vanuit kantoor uitstekend. Het was vlot en duidelijk. Binnen 2 maanden was ons appartement verkocht voor een prachtige prijs. Bij Struijk en Struijk kiest…