Van Brussel Wiebenga makelaars & taxateurs
"Wy meitsje it ferskil!"
Wij zijn een actief en betrouwbaar NVM-makelaarskantoor dat u volledig begeleidt bij de koop of verkoop van uw woning. Onze ervaring en kennis zorgen voor een doelgerichte aanpak, waarbij we samen met u de beste oplossing vinden. Of het nu gaat om de verkoop van uw huis of het zoeken naar een nieuw onderkomen, wij adviseren u op alle belangrijke aspecten en zorgen voor een optimale weergave van uw woning op de markt. Bij aankoop onderst...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
K R Poststraat 32
8441ER Heerenveen
€ 350.000 k.k.
€ 3.182/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 200 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kattebos 13
8446CM Heerenveen
€ 350.000 k.k.
€ 3.153/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Herenwal 84
8441BC Heerenveen
€ 375.000 k.k.
€ 3.989/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 325 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Herenwal 85 A
8441BC Heerenveen
€ 355.000 k.k.
€ 3.944/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beugel 195
8447AT Heerenveen
€ 400.000 k.k.
€ 3.636/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hoopstede 27
8447DT Heerenveen
€ 400.000 k.k.
€ 3.846/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 250 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Rotstergaastweg 44
9Wij zijn tevreden over de diensten en service van het team van Brussel Wiebenga. De verkoop is soepel en snel verlopen.
-
Brouwerslaan 14
10We zijn uitstekend begeleid en tevreden met de uitkomst. Vlot, duidelijk en betrouwbaar. Afspraken werden goed en plezierig uitgevoerd. We zijn ook blij met de kopers. Het huis waar we zo lang met onze eigen kinderen hebben gewoond komt in goede handen van een volgende generatie.
-
van Beijma thoe Kingmaweg 11
10Fijne communicatie tussen de makelaar en verkopers. Hield ons constant op de hoogte van de ontwikkelingen in verband met de verkoop .
-
Bernard Postma
10 -
Wederik 122
10Deskundige, vriendelijke makelaar. No nonsense aanpak en een reele inschatting van de markt. Geeft eerlijke en praktische adviezen. Prima service! Vlotte afhandeling!
-
Jokweg 16
9Voor de concrete aankoop zochten wij met spoed een aankopend makelaar en Zwany van Brussel heeft ons direct, deskundig en succesvol geholpen met dit proces
-
Tim Hassing
10Duidelijke afspraken over alles en tevens zeer kundig taxatierapport opgemaakt.
-
Lennart Reinders
10Ik heb nou al een paar keer gebruik gemaakt van de diensten van NVM Makelaardij van Brussel Wiebenga en iedere keer ben ik weer blij verrast. Klantgericht, goed geïnformeerd en verstand van zaken. Fijne mensen!
-
Bloemberg 1
10Zeer goede begeleiding en ondersteuning bij verkoop van de woning. Bij vragen om advies werd er heel snel en adequaat gereageerd.