Willems Makelaars
"Willems Makelaars, dichtbij huis"
De beslissing om een huis te kopen of verkopen is niet zomaar wat. Daar gaat een heel proces aan vooraf. Omdat dit één van de grootste aan- of verkopen is in een mensenleven, schakel je een makelaar in met een open mind en een goede naam in de regio; iemand bij wie je je goed voelt. Joep Willems is al meer dan 30 jaar actief in de makelaardij en kent de lokale markt van Breda door en door. Zijn kantoor is gevestigd aan de Smederijstraat...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Willebroekstraat 2
4826GG Breda
€ 395.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 178 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Okeghemlaan 19 B
4837AS Breda
€ 368.000 k.k.
€ 4.135/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 89 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Catharinastraat 19
4811XD Breda
€ 450.000 k.k.
€ 4.206/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Haagdijk 18
4811TT Breda
€ 269.000 k.k.
€ 4.981/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 54 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Catharinastraat 21 B
4811XD Breda
€ 325.000 k.k.
€ 5.242/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Waterweegbree 103
4823NE Breda
€ 375.000 k.k.
€ 5.068/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
10 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Pelsakker 10
9Persoonlijke begeleiding & service uitstekend, op basis van vakkennis en ervaring en met oprechte directe betrokkenheid en dus korte lijntjes. Bekend met de lokale markt plus groot lokaal netwerk.
-
Jan Nieuwenhuyzenstraat 38 A
9Joep Willems is een zeer ervaren, kundige en professionele makelaar. Hij heeft me zeer goed geholpen bij de aankoop van mijn appartement. Hij nam uitgebreid de tijd tijdens woningbezoeken en geen vraag was teveel ook bij het uitzoeken van diverse zaken. Hij was duidelijk in zijn adviezen en onderbouwde deze ook. Joep is prettig in de omgang, betrouwbaar en komt zijn afspraken. Joep was een absolute meerwaarde en steun voor mij tijdens het hele spannende proces van zoeken naar ee…
-
Planciusplein 4 B
10Zeer kundig, werkelijk niks op aan te merken! Altijd vriendelijk en behulpzaam, ik hoor regelmatig mensen klagen over makelaars, maar dat geldt zeker niet voor deze makelaar!
-
Baronielaan 274 B
10Prima, goede service, goed bereikbaar, duidelijk communiceren . Makelaar kwam zelfs bij ons langs om Eea toe te lichten
-
Maasdijk 85
9Joep Willems is een ervaren en deskundige makelaar. Luisterde goed naar mijn wensen en denkt goed mee. Heeft een scherp oog voor de plussen en minnen van een woning.
-
Schoklandstraat 2 A
10Joep weet alles over Breda en omgeving, kent de andere makelaars goed en heeft veel vakkennis. Fijne communicatie, kon goed inschatten wat we zochten en gaf eerlijk advies. Altijd strak op tijd bij bezichtigingen en tijd om na te praten. Goede prijs.