Reimus Makelaardij
In Terheijden staat Reimus Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zorgvuldig en doelgericht bij de verkoop of aankoop van uw woning. Onze belofte is om u te begeleiden met transparantie en expertise, zodat u zich volledig op uw doel kunt richten. We specialiseren ons in verkoop en aankoop, met een extra accent op woningstyling. Onze medewerkers zijn...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Raadhuisstraat 55
4844AB Terheijden
€ 425.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Raadhuisstraat 55
4844AB Terheijden
€ 445.000 k.k.
€ 4.406/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ganzenweel 10
4844TJ Terheijden
€ 525.000 k.k.
€ 3.477/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Vierhoven 31
4844VA Terheijden
€ 460.000 k.k.
€ 3.740/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 245 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Zeggelaan 49
4844SC Terheijden
€ 389.000 k.k.
€ 3.242/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 174 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Zeggelaan 99
4844SC Terheijden
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (37)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
37 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
20 reviews op Google
-
Buntlaar 24
9Het contact met reimus was prima. Altijd bereikbaar. Vriendelijk en beleefd voor zowel de koper als de verkoper.
-
Middenstip 17
9Jack & Mirjam hebben mij uitstekend geholpen met vragen en hun persoonlijke aanpak tijdens de verkoop. Erg tevreden en blij met hun begeleiding!
-
Flierstraat 24
10Fijn, persoonlijk en vanaf het eerste moment zeer betrokken bij het hele proces. Echt een aanrader voor mensen die hun huis willen verkopen.
-
Buitenerf 81
9Makelaar was eerlijk in advies en betrokkenheid. Heeft kennis van zaken. Komt afspraken na. Ik kan deze makelaar ten alle tijden aanbevelen.
-
Vliethof 44
8Het contact verliep heel soepel en aangenaam De afspraken werden goed afgehandeld Een goed makelaarskantoor om mee samen te werken
-
Middenstip 9
10Belangrijk voor mij was dat degene – met wie je het huis besproken hebt en aan wie je alle bijzondere, prettige, fijne dingen verteld hebt over je huis – ook de bezichtigingen doet. Daardoor worden alle bijzondere punten van het huis die je genoemd hebt ook overgebracht op de mogelijke kopers van het huis. Ook de hulp bij het verkoopklaar maken van de woning was fijn! Goede tips gekregen over hoe de verschillende ruimtes in te richten en aantrekkelijk te maken voor potentiële k…
-
Ravensnest 20
9Klein en persoonlijk makelaarskantoor. Zonder veel franje maar goede kennis van zaken. Fijne begeleiding en goed advies.