HMJ Makelaardij
""Uw eigen no nonsense makelaar""
Wij zijn een team dat met enthousiasme en creativiteit aan de slag gaat om uw ver- of aankoop succesvol te laten verlopen. Met jaren ervaring en een no-nonsense benadering zorgen wij voor een professionele en persoonlijke begeleiding. Financiële ondersteuning maakt deel uit van ons aanbod, zodat u gerust kunt zijn over elke stap in het proces. Bij ons is aandacht voor detail en klantgerichtheid van groot belang. Wij werken met veel inze...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Sibeliusplein 223
3122XA Schiedam
€ 325.000 k.k.
€ 3.457/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Charactostraat 30
2909PN Capelle aan den IJssel
€ 875.000 k.k.
€ 4.781/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 183 m²
- Perceeloppervlakte
- 210 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hammerfeststraat 70
3067DC Rotterdam
€ 535.000 k.k.
€ 4.315/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 297 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hopklaver 31
3069DB Rotterdam
€ 535.000 k.k.
€ 4.820/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Van der Helmstraat 373
3067HJ Rotterdam
€ 325.000 k.k.
€ 4.333/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
de Lairessestraat 3
2923CG Krimpen aan den IJssel
€ 375.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (75)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
75 reviews totaal
Funda
49 reviews op Funda
26 reviews op Google
-
Rob van Nikkelen Kuijper
10Zeer vriendelijk, behulpzaam en zijn goed geïnformeerd!
-
Hanrathstraat 86
10Serieuze en correcte makelaar. Ik zou het zeker aanbevelen. Altijd bereikbaar en denkt mee. Denkt ook mee met de kopers. Ze hebben ook kennis van vastgoed.
-
Jeroen Wildeman
10Matthijs heeft erg goed begeleid. Van eerste contact, verkoopstrategie tot aan afronden koop. Helemaal tevreden!
-
Godijn van Dormaalstraat 124
9Prettig contact, snel schakelen en informeren. Back office vriendelijk en behulpzaam. Goede terugkoppeling van dit makelaarskantoor.
-
Jacob van Campenweg 52
10HMJ (Marco) is een uitstekende, deskundige makelaar. Gedurende het gehele traject zijn we erg goed begeleid, men was erg behulpzaam en de advisering was erg open en prettig.
-
Tina Artister
10Goede makelaar. Prima begeleiding door middel van advies voor het klaarmaken van het appartement voor de verkoop. Fijn geholpen.
-
Dongedal 2
9Mathijs van HMJ makelaardij , heeft de begeleiding en verkoop van t huis uitstekend gedaan . Ik zou HMJ zeker aan bevelen om uw huis te verkopen .
-
Gemshoorn 4
9Wij zijn tevreden over onze makelaar heb ons huis voor een mooie prijs snel verkocht. Ook geholpen met koop voor onze nieuwe woning en zat altijd goed Qua biedingen.