In het hart van Veendam staat Makelaarsunie voor u klaar met betrouwbare en persoonlijke dienstverlening. Wij combineren kennis van de lokale markt met een duidelijke visie op succesvolle transacties. Onze belofte is om u te begeleiden vanaf het eerste gesprek tot de afsluiting, met aandacht voor uw wensen en behoeften. Wij bieden diensten in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is transparant, professioneel en gericht o...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dr. Bosstraat 35
9645JH Veendam
€ 195.000 k.k.
€ 2.500/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 418 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Stoppelmanstraat 36
9648AN Wildervank
€ 319.500 k.k.
€ 2.349/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 171 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Langeleegte 161
9641GW Veendam
€ 325.000 k.k.
€ 2.006/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 720 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Landweerswal 2 136
7047CE Braamt
€ 155.000 k.k.
€ 1.867/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 83 m²
- Perceeloppervlakte
- 575 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Broek 29
9511PR Gieterveen
€ 299.000 k.k.
€ 1.510/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 198 m²
- Perceeloppervlakte
- 752 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Mudaheerd 45
9737XA Groningen
€ 182.500 k.k.
€ 3.578/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 51 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (36)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
36 reviews totaal
Funda
14 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Patrick Van Den Berg
10Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij altijd goed te bereiken. Ik raad de Makelaarsunie 100% aan voor personen die een geschikte makelaar zoeken. (Special thanks aan Pascal Hölzenspies) Mijn oude woning is verkocht, en ik kijk terug op een geslaagd proces!
-
Mudaheerd 45
9Makelaarsunie heeft mij enorm goed geholpen met het verkopen van mijn oude woning. Ik ben fantastisch geholpen door verkopend makelaar Pascal. Van begin tot eind (eerste gesprek, foto's laten maken van de woning, plaatsing op Funda en de sleuteloverdracht) gingen enorm soepel. Eventuele uitdagingen met betrekking tot missende stukken en dergelijke werden nagenoeg direct opgepakt door Pascal. Het contact was voornamelijk via WhatsApp, maar ook via de mail en telefonisch is hij a…
-
Weegschaal34 Hoogezand
10Super makelaar goede begeleiding kon altijd met mijn vragen bij hun terecht. Was goed bereikbaar en wist wat hij moest doen, er is genoeg kennis aanwezig. Echt super! binnen 2 weken was onze woning voor een mooie prijs verkocht.