Spot Makelaardij
"Nieuw, enthousiast, jarenlange ervaring"
Welkom bij Spot Makelaardij, waar vertrouwde gezichten en jarenlange ervaring samenkomen met nieuwsgierigheid en toewijding. Wij staan voor u klaar bij het zoeken of verkopen van uw woonruimte, met persoonlijke aandacht en professionele ondersteuning. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij zorgen ervoor dat elke stap met zorg en enthousiasme wordt afgehandeld. Onze ervaring en passie voor het ma...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 27
3545NA Utrecht
€ 1.995.000 k.k.
€ 8.674/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 230 m²
- Perceeloppervlakte
- 1809 m²
- Slaapkamers
- 7
-
- Verkocht
Croesestraat 15
3522AA Utrecht
€ 525.000 k.k.
€ 7.000/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Bemuurde Weerd O.Z. 42 E
3514AR Utrecht
€ 499.000 k.k.
€ 6.653/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Texel 83
3524AS Utrecht
€ 325.000 k.k.
€ 6.132/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Jan Haringstraat 15
3554XV Utrecht
€ 499.000 k.k.
€ 5.423/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 95 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Bosschahof 21
3514JG Utrecht
€ 725.000 k.k.
€ 6.473/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 93 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (27)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
27 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Yorick Maks
2Zeer amateuristisch, onprofessionele en onprettige ervaring met Sander. Ondanks serieuze interesse en een bod gebaseerd op de startprijs die door de eigenaren zelf was gecommuniceerd, en zelfs bereidheid om meer te betalen. Weigerde de makelaar zijn werk te doen en basale informatie te verstrekken over de VvE, fundering en verdere technische staat. De communicatie was stroef en minimaal; er werd gedreigd met deadlines, rare acties en vragen werden simpelweg niet beantwoord met de mededeling dat er 'geen reden meer was om te antwoorden'. Een makelaar met een eigen machtsagendaatje en niet in het belang van zorgplicht en transparantie van verkoop lijkt te werken. Tevens slecht bereikbaar, onduidelijk en vaag. Dit ligt behoorlijk op de grens van zwendel, pas maar op.
-
Verenigingstraat 62
10Met Sander is het prettig samen werken. Mede door zijn rust en kundigheid heb ik mijn huis boven verwachting snel en goed kunnen verkopen
-
Korianderstraat 54
10Helder en duidelijk in communicatie. Komt afspraken na. Staat altijd klaar met onderbouwd advies en deelt zijn kennis. Denkt net iets verder dan alleen een huis verkopen. Zeer waardevol!
-
Karel Doormanlaan 174
9Prettig, snel professioneel en zelfstandig. Je hoeft niet bij alle bezichtigingen te zijn en kunt het aan de makelaar overlaten
-
Hoogstraat 28
10Spot makelaardij heeft ons ontzettend goed geholpen. We hebben ons droomhuis te pakken! Super tevreden!