Brecheisen Makelaars Vleuten / De Meern B.V.
"Geen plek zoals hier!"
Brecheisen is sinds 1972 een van de grootste makelaars in de regio Utrecht, met vier vestigingen en een team van meer dan 40 medewerkers. De marktkennis is onovertroffen, maar ook de klantvriendelijkheid speelt een grote rol. De hoge waarderingen van zowel kopers als verkopers en meerdere Vastgoed Awards onderstrepen de betrouwbaarheid. Wij helpen je om jouw woning op een unieke manier te presenteren. Met een team van makelaars, stylist...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Rietkamp 5
3984PS Odijk
€ 795.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Poelruitlaan 33
3451PB Vleuten
€ 675.000 k.k.
€ 4.891/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 239 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hebe Kohlbruggeweg 70
3527MD Utrecht
€ 725.000 k.k.
€ 6.776/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schrijnwerkerslaan 25
3454DR De Meern
€ 750.000 k.k.
€ 4.076/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Veldbloemlaan 65
3452CK Vleuten
€ 450.000 k.k.
€ 4.945/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
de Biezen 22
3401GD IJsselstein
€ 395.000 k.k.
€ 5.267/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (107)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
107 reviews totaal
Funda
61 reviews op Funda
46 reviews op Google
-
jkvegter
10We hebben een hele fijne ervaring met Brecheisen, persoonlijk contact, waarbij mensen echt met je meedenken! Korte lijnen waardoor er snel gereageerd wordt op veranderende omstandigheden. We zijn er blij mee.
-
Sandwyck 10
10Gewoon goed. Duidelijke communicatie waarmee we weten waar we aan toe zijn. Persoonlijk contact en korte communicatie lijnen, dit zorgde er voor dat we snel konden schakelen en bijsturen op veranderende omstandigheden.
-
Gaag 34
10Jerry was excellent to work with from start to finish. He was consistently transparent, responsive, and proactive in his communication, which made the entire process feel well-managed and predictable. His approach was both professional and personable, aligning perfectly with what we were looking for in a makelaar. He also did a great job during viewings—creating a welcoming atmosphere. His attention to detail and ability to connect with visitors clearly made a difference. I woul…
-
Akkerdistel 2
10De makelaar was deskundig, vriendelijk en dacht goed mee. Al met al blij met de makelaar die wij hadden.
-
Serge Kars
10Super goede ervaring met deze makelaar! Jerry en z'n team hadden het niet beter kunnen doen. De begeleiding vanaf het eerste gesprek tm de definitieve verkoop had voor ons niet beter kunnen verlopen. Een aanrader voor als je ooit je huis wilt verkopen.