Makelaardij Witte - vertrouwd in Vinkeveen!
"Uw plek bij uitstek, dat is waar het om gaat!"
Makelaardij Witte staat al jaren bekend als betrouwbare partner in Vinkeveen en de omgeving. Wij combineren ervaring met innovatie, zodat we u helpen bij elke stap van de onroerendgoedtransactie. Of het nu gaat om de verkoop, aankoop of verhuur van een woning, wij staan voor u klaar met professionele adviezen en creatieve oplossingen. Onze expertise strekt zich uit tot diverse markten, waaronder woningfotografie, taxaties en beleggingen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meerkoetlaan 2
3645JN Vinkeveen
€ 625.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Achterveld 23
3645HN Vinkeveen
€ 475.000 k.k.
€ 6.507/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Donkereind 12
3645TD Vinkeveen
€ 929.000 k.k.
€ 6.933/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 1050 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Herenweg 276 B55
3645DX Vinkeveen
€ 365.000 k.k.
€ 8.488/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 43 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vinkenkade 77 R 196
3645BX Vinkeveen
€ 695.000 k.k.
€ 9.520/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Vinkenkade 77 R 193
3645BX Vinkeveen
€ 650.000 k.k.
€ 9.285/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 70 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 1
Reviews (50)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
50 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
28 reviews op Google
-
Plaswijk 13
10Wij hebben Arnold de Groot van makelaardij Witte ervaren als een aardige, energieke ‘no nonsense’ makelaar met een gedegen kennis van de markt en een slagvaardige, succesvolle aanpak. Wij zouden hem en zijn medewerkers aan iedereen aanraden. Heel prettig om mee samen te werken.
-
Dennis Everts
10We zijn ontzettend tevreden over de service van De Witte Makelaar, en in het bijzonder over Arnold. Onze woning werd zeer goed gepresenteerd en was snel verkocht. Arnold gaf ons uitstekend advies gedurende het hele proces en beschikt over veel kennis van de omgeving. Zijn sterke netwerk in de regio heeft daar zeker aan bijgedragen. Wij raden De Witte Makelaar dan ook van harte aan voor zowel de aan- als verkoop van woningen in De Ronde Venen. Dank aan het hele team!
-
Kerklaan 18
8Fijne communicatie, korte lijnen en duidelijk. Arnold is deskundig en begrijpt de dynamiek van het dorp Vinkeveen.
-
Plevierenlaan 36
10Ik heb een prettige ervaring gehad met Makelaardij Witte. Vanaf het eerste contact was de communicatie helder en snel. De makelaar had veel kennis van de markt en gaf eerlijk advies. Dankzij de goede begeleiding is alles vlot en naar wens verlopen. Zeker aan te raden!
-
Futenlaan 4
10Van begin tot eind keurig geholpen door Arnold en zijn team. Op de hoogte gehouden van alles en afspraken waren snel en makkelijk gemaakt.