JASPERS - VAN DIEPEN Makelaars Taxateurs Adviseurs
"Specialist in woningen en bedrijfsonroerend goed"
Jaspers-Van Diepen Makelaars Taxateurs Adviseurs BV is actief in Noord-Holland en biedt dienstverlening op zowel stedelijke als buitengemeenschapsterreinen. Onze expertise omvat aankoop, verkoop, huur en verhuur van onroerend goed, evenals taxaties. Wij zijn erkend als betrouwbare partner met een sterke focus op kwaliteit en deskundigheid. Als lid van de Nederlandse Vereniging van Makelaars en Vastgoeddeskundigen (NVM), staat ons werkza...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Parklaan 52
1657KD Abbekerk
€ 490.000 k.k.
€ 3.828/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Fruitlaan 82
1689HL Zwaag
€ 435.000 k.k.
€ 2.979/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Poolster 129
1622EJ Hoorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.151/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Mient 16
1655KR Sijbekarspel
€ 400.000 k.k.
€ 2.649/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 209 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Lindenstraat 33
1657AS Abbekerk
€ 350.000 k.k.
€ 3.097/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 149 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Ommeland 3
1641MC Spierdijk
€ 589.500 ,-
€ 4.872/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 289 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (22)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
22 reviews totaal
22 reviews op Google
-
L
10Wij zijn fantastisch en vooral deskundig geholpen door deze makelaar. We konden voor alles bellen en kregen een duidelijk antwoord. Snelle reacties op mail. Uitkomst is dat het ons eindelijk is gelukt als jonge starters om een mooi huisje te mogen huren. Wij zijn enorm blij!
-
B. KPLN
10Gaf vertrouwen en heel duidelijk in uitleg
-
Dirk Lakenman
8Prima en deskundig geholpen Helaas…..geen enkele keer een leuke attentie tijdens dit traject met een feestelijke afloop (jammer)
-
Anita van Diepen
210 jaar geleden! Ben het nog steeds niet vergeten. {Eerlijkheid duurt langer JdJ ! } 1/2 ster is ruim beoordeeld. Transparantie nu wel doorgevoerd ? HARRY---17
-
Corinna Mastenbroek
10Een subliem team van makelaars en financieel adviseur. Zijn zowat kind aan 🏡 voor 3 x van hun diensten gebruik gemaakt. Al denk ik wel dat dit nu ons laatste 🏡 zal zijn😉. …
-
hendrikus Borghuis
10Goede makelaar gehad duidelijk en eerlijk. 👍 …
-
Sjaak Koning
10 -
Laura Spek
8Mark is een fijne makelaar, menselijk en duidelijk. Altijd bereid vragen te beantwoorden, al hadden wij nogal veel vragen. Mark neemt de tijd om alles uit te leggen en het contract door te nemen.
-
Stylizimo
10Top geregeld allemaal
-
Jordi Moleman
10 -
John Braas
10Bovenkant
-
Maureen Van Gennep
8Leuke winkel
-
Mathijs Ruiter
10Super behulpzame en eerlijke makelaars
-
Ekaterina Petrova
10Eerlijk en betrouwbaar! We kregen nuttige adviezen