Makelaardij Prins
Makelaardij Prins is uw betrouwbare partner in Klimmen en omgeving, waar persoonlijke aandacht en regio-kennis centraal staan. Met een duidelijke strategie en eerlijke communicatie zorgen we ervoor dat u zich gehoord voelt én resultaat behaalt. Onze focus ligt op een lokale benadering, waarbij we de unieke kenmerken van de regio benutten om uw wensen te realiseren. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur met een werkwi...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Tenelenweg 152
6367VZ Voerendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.947/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 675 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Van Amerongenerf 42
3907MK Veenendaal
€ 485.000 k.k.
€ 4.755/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 108 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Sint Maartenslaan 69 E
6221AC Maastricht
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Marktstraat 161
6711GX Ede
€ 299.000 k.k.
€ 4.671/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Groeneweg 17
3911PD Rhenen
€ 550.000 k.k.
€ 5.670/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 340 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Van Weerden Poelmanstraat 188
6417ES Heerlen
€ 468.000 k.k.
€ 3.250/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 144 m²
- Perceeloppervlakte
- 295 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
19 reviews op Funda
-
Sint Maartenslaan 69 E
10Dhr Prins heeft me op een zeer vriendelijke, betrokken en zeer deskundige wijze geholpen mijn droomwoning in Maastricht te vinden. Absoluut aan te raden om met hem in zee te gaan.
-
Waterloostraat 160
9Prima met resultaat. Correct en vakkundig: betrouwbare en actieve steun. Cool als het spannend wordt.
-
Marktstraat 161
10Plezieriger en correcter kun je niet verwachten. In één woord: geweldig! Schakel dus Dirk Prins Makelaardij in …
-
Vlegel 3
9Woning van onze moeder is naar volle tevredenheid door Dirk te koop gezet en verkocht. Voor Dirk ook een biizondere verkoop omdat het de woning van ziin oma was. Leuk om als familie te zien welke stappen er allemaal gedaan worden bij het verkopen van een woning, Wij als familie zijn zeer tevreden over het contact de informatie die je ontvangt en de toegankeliikheid om vragen te stellen. Kortom: van begin tot eind een fijne makelaar.
-
Bekkerweg 109
10Dirk denkt echt met je mee en geeft goed advies bij elk huis. We vonden het ook mooi dat hij oog heeft voor de ethiek van het onderhandelen op de huizenmarkt. We raden hem zeker aan!
-
Van der Waalsstraat 12 I
10Goed en duidelijk contact met de makelaar. Goede adviezen en snelle reacties.
-
Burettestraat 27
10Een super makelaar met veel ervaring en kennis in zijn vak. Dankzij Dirk een perfecte keuze kunnen maken in het vinden van mijn droomhuis.