Klip & van Wijk Spijkenisse
"Sinds 1988 een begrip op Voorne-Putten"
Sinds 1988 staat Klip & van Wijk Makelaars voor betrokkenheid en lokale expertise in Spijkenisse en Rockanje. Onze medewerkers wonen in het gebied en kennen de woningmarkt als hun eigen tuin. Of het nu gaat om een starter, nieuwbouw of bedrijfspand, wij geven snel en betrouwbaar antwoord op jouw vragen. Onze korte lijnen zorgen ervoor dat je altijd direct in contact komt met degene die jouw vraag kan beantwoorden. Bij ons werken we same...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Oosterbakenpad 238
3192XV Hoogvliet Rotterdam
€ 475.000 k.k.
€ 3.800/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Waterman 1
3204BZ Spijkenisse
€ 550.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 480 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meerkoet 19
3181TP Rozenburg
€ 850.000 k.k.
€ 5.312/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 462 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Krekelveen 356
3205RJ Spijkenisse
€ 450.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Lange Groeneweg 41
3207JL Spijkenisse
€ 795.000 k.k.
€ 3.664/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 437 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Anne Frankstraat 91
3207GA Spijkenisse
€ 650.000 k.k.
€ 4.062/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (48)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
48 reviews totaal
Funda
24 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Rembrandtstraat 14 A
9Super fijn contsct. Heel deskundig zowel een huis aangekocht als verkocht. En alles verliep soepel! Je kan voor alles bellen. En heel tevreden hoe alles gelopen is. Dankjewel Ike en het hele team!
-
Nurten Mehmet
2Zeer onprofessioneel en teleurstellend Vandaag had ik om 15:30 een bezichtiging gepland. Om 15:00, slechts een half uur van tevoren, werd ik gebeld met de mededeling dat de woning al verkocht was. De afspraak stond al geruime tijd vast. Daarnaast hanteert deze makelaar geen biedingstermijn, waardoor woningen blijkbaar zomaar verkocht worden zonder dat geïnteresseerden een eerlijke kans krijgen om te reageren. Dit is naar mijn mening geen normale of transparante manier van werken. Slechte communicatie, slechte planning en weinig respect voor de tijd van potentiële kopers. Absoluut geen aanrader.
-
Spieringstraat 77
9Ben zeer tevreden over Ike de makelaar en zijn collega’s, het verhaal klopte was vooraf verteld werd, goede communicatie en service! Woning was snel verkocht voor een mooi gedrag.
-
Lobeliaplein 31
10Klip & van Wijk heeft ons prima geholpen bij de verkoop van het huis. Ze hebben heel goed uitgelegd hoe de huidige huizenmarkt in elkaar steekt en waar de grootste groep potentiele kopers voor ons huis zit. Zeer kundig, vriendelijk en behulpzaam personeel dat ons bij elke stap in het proces goed heeft bijgestaan.